Як правильно встановити витяжку. Як встановити витяжку в тумбу.

Витяжка - невід'ємна частина будь-якої сучасної кухні. Вона не тільки не дає диму і чаду поширюватися по всьому будинку, але і оберігає кухонні меблі від викривлення і появи тріщин. Адже саме до цього призводить регулярне вплив гарячої пари на поверхні шаф і тумб.

Шукаємо вільну розетку Витяжка - це електроприлад, що працює від мережі. А, отже, визначаючи місце її монтажу на кухні, керуйтеся в першу чергу тим, чи є там вільна розетка. Якщо всі існуючі розетки вже зайняті, має сенс зробити ще одну, спеціально для витяжки.

Як встановити витяжку правильно: вивчаємо режими роботи

Щоб встановити витяжку правильно, слід брати до уваги особливості її роботи. Будь прилад даного типу функціонує у двох режимах - рециркуляції і відведенням. Режим відводу увазі вивід конденсату і випарів назовні допомогою спеціальної дренажної труби. Вона виготовляється з еластичної пластмаси і вбудовується в стіну кухні. Режим рециркуляції витяжки нагадує принцип роботи звичайного кондиціонера. В цьому режимі витяжка втягує в себе повітря, пропускає його через очисний Углєв фільтр і випускає його назад. Фільтр необхідно міняти як мінімум один раз в три-чотири місяці.

Як встановлювати витяжку самостійно і без проблем

Щоб встановити витяжку самостійно, вам потрібно знати її тип. Все кухонні витяжки діляться на три великі групи: підвісні, що вбудовуються і острівні. Найбільш складними для монтажу вважаються підвісні. Для їх установки необхідно штраба стіни і прокладати в них дренажні трубки для відводу випарів. Вбудовуються витяжки названі так тому, що вбудовуються в кухонні шафки і тумби. Однак вони теж вимагають прокладки в стіні дренажних комунікацій. Острівні витяжки вважаються одними з найбільш затребуваних серед покупців. Як правило, вони розташовуються в центральній частині кухні. Острівні витяжки прекрасно вентилюють приміщення і ефективно справляються навіть з найсильнішими запахами. Для їх монтажу на стелю необхідно прикріпити спеціальні кронштейни і прокласти спеціальний короб для дренажних комунікацій. Дуже важливий момент при монтажі будь витяжки - визначення відстані до конфорка. Якщо мова йде про електричній плиті, то відстань від конфорок до поверхні витяжок повинно складати як мінімум 700 міліметрів. Якщо витяжку необхідно монтувати над газовою плитою, то безпечне для її роботи відстань становить 800 міліметрів.