Як заварити жовтий чай. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Недосвідчений покупець може сплутати листя зеленого чаю середньої якості з листочками чаю жовтого. Але, глянувши на ціну, він зрозуміє: жовтий - один з найдорожчих чаїв. І це не випадково: жовтий чай - унікальний, рідкісний, вирощений тільки в китайській провінції Фуцзянь. Раніше його пили тільки члени імператорської родини. А ще не розпустилися чайні бруньки й наймолодші листочки можна було збирати тільки красуням, які не досягли 18-річного віку. Довгий час жовтий чай заборонялося вивозити за межі Китаю. В Росію це чай вперше потрапив на початку XIX століття.
Вам знадобиться
    • чай
    • скляний чайник для заварювання
    • гаряча вода
Інструкція
1
Візьміть прозорий чайник для заварювання або великий скляний келих. Покладіть туди трохи сухої заварки - стільки, щоб вона закривала дно.
2
Розігрійте воду максимум до 80оС. Це ні в якому разі не повинен бути окріп. Наполовину залийте водою ємність з чаєм.
3
Дайте чаю настоятися протягом 2-3 хвилин. Причому, за процесом заварювання буде дуже цікаво спостерігати. За цей час чайні бруньки будуть розпускатися і "танцювати", три рази то піднімаючись на верх посудини, то опускаючись на його дно.
4
Щойно "танець" закінчиться, а заварка ще не стане темно-жовтого кольору, чай можна подавати на стіл. Тільки попередньо долийте вашу запарювання ємність до кінця гарячою водою.
5
Залишилася суху заварку помістіть в жерстяну або фаянсовий баночку (але не в скляну або дерев'яну). Вона повинна щільно закриватися. Помістіть її в прохолодне місце, подалі від продуктів, що виділяють різкий запах.
Зверніть увагу
Жовтий чай не тільки ароматний, але і корисний: його потрібно пити при великих розумових навантаженнях, а також для профілактики роботи серця і нормалізації тиску.
Корисна порада
У жовтого чаю не такий різкий смак і аромат, як у зеленого. При цьому жовтий чай теж можна заварити так, що він буде міцним.