Як зробити локальний диск.

Для роздільного і безпечного зберігання інформації корисно створити логічний диск (а може бути, і не один) в додатковому розділі фізичного диск а. Імовірність одночасного пошкодження інформації відразу на декількох диск ах дуже низька. На основному диск е розташовується операційна система і додатки, на логічному - резервні копії, документи, музика, фільми, фотографії і т.д. Наявність диск а, що містить резервні копії, дозволяє уникнути багатьох неприємностей. Наприклад, при необхідності форматування одного з диск ов є можливість скопіювати дані з одного диск а на іншій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Microsoft Windows XP;
  • Навики роботи з мишею і клавіатурою;
Інструкція
1
Увійдіть в систему з обліковим записом адміністратора або члена групи "Адміністратори".
2
Натисніть «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління» -> «Адміністрування» -> «Керування комп'ютером» .Або клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню « Пуск »і виберіть в меню рядок« Управління »; У лівій частині вікна« Сховище »->« Управління диск ами »Консоль« Управління диск ами »так само можна запустити, ввівши diskmgmt.msc в поле «Виконати ...», меню «Пуск».
3
Щоб зробити логічний диск , клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю в додатковому розділі, в якому потрібно його створити. У контекстному меню виберіть пункт «Створити логічний диск ».
4
У наступному вікні виберіть тип створюваного розділу - Основний або Логічний (за замовчуванням обраний Основний розділ), «Далі» .На одному фізичному диск е можна створити кілька розділів, але основних не більше чотирьох . У додатковому розділі можна створити один або декілька логічних диск ів. Основною відрізняється від додаткового тим, що основний розділ може використовуватися для запуску операційної системи, а логічний - ні.
5
Виберіть розмір створюваного розділу (за замовчуванням встановлений максимально можливий розмір).
6
Виберіть букву диск а. Нею може бути будь-яка буква латинського алфавіту, незадіяна ще для позначення іншого диск а чи розділу.
7
Задайте параметри форматування (тип файлової системи (за замовчуванням NTFS), розмір кластера (раджу залишити «За замовчуванням»), мітка тому, чи застосувати швидке форматування і стиснення файлів і папок) завершуючи вибір, натисніть кнопку «Далі» .
8
Перед завершенням роботи «Майстра створення розділів» буде показано вікно що містить зведення обраних нами параметрів. Якщо все відповідає зробленому вибору, натисніть «Готово».
9
Після завершення форматування позначка «Не розподілений» зміниться на «виправити». Можна приступати до роботи.