Як зробити свисток. Як зробити гучну свистульку.

Якщо вам подобається майструвати речі своїми руками, то, безсумнівно, ви любите дізнаватися, як можна зробити корисну річ з тих матеріалів, які виявляються під рукою в будь-якому будинку. Наприклад, такий потрібний предмет як свисток можна спорудити зі звичайної коктейльної трубочки.
Вам знадобиться
  • Пластикова коктейльна трубочка
  • Ножиці
  • Безпечна шпилька
Інструкція
1
Візьміть коктейльну соломинку і відріжте від неї основу для майбутнього свистка, але шматок повинен бути не менше 9 см. Чим він довший, тим нижче звук, який буде видавати саморобний свисток .
2
Наступним кроком, щоб зробити свисток , відріжте на відстані 1 см від краю соломинки шматочок пластика. Відрізуйте його під кутом в 45 градусів. В результаті кінчик соломинки буде виглядати спрямованим.
3
Ближче до протилежного кінця майбутнього свистка, на тій же стороні трубочки, виконайте 2-3 дірочки за допомогою безпечної шпильки або будь-якого іншого гострого предмета. Уважно стежте за тим, щоб не проткнути протилежну сторону соломинки.
4
Стисніть двома пальцями той кінець соломинки, ближче до якого знаходяться кругленькі отвори. Притримуйте кінець стисненим доти, поки сплюснене положення не буде зафіксовано. Відстань між сторонами соломинки повинно складати 2 мм.
5
Щоб випробувати свій новий свисток , подмімо в сплюснутий кінець соломинки, розташувавши при цьому пальці над круглими отворами. Ви можете затискати їх в різному порядку - це буде змінювати звук, який видає ваш свисток .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cZNYpdmNQN4