Як навчитися гальмувати на ковзанах.

Катання на ковзанах - легкий і приємний спорт. Але найскладніша і важлива техніка в ньому - гальмування. І вона не так проста, як невпинне ковзання по льоду. Важливо вміти зупинятися на ковзанах на будь-якій швидкості, гальмувати і в гору і під гору. Освоїти вміння можливо, було б бажання.
Вам знадобиться
  • Ковзани
  • Каток
  • Завзятість
Інструкція
1
Для початку попрактикуйтесь гальмувати на ковзанах в положенні стоячи. Злегка зігніть коліна і потренируйтесь впитися в каток лезом ковзана лівої ноги, злегка натискаючи на лід вагою тіла. Потім продовжите тренування з правою ногою.
2
Почніть тренуватися гальмувати на ковзанах в русі. Прокотіться трохи по прямій, потім злегка поверніть корпус і вдавите ліву ногу в лід, рухаючи її вбік. Це сповільнить ваш рух до повної зупинки. Повторіть тренування гальмування руху з правою ногою.
3
Можете випробувати спосіб гальмування, який прийнятий у хокеїстів. Для цього після розгону раптово поверніть тіло і різко з силою втисніть леза ковзанів в лід. Це найшвидший спосіб загальмувати. Головне при цьому, тримати ноги широко розставленими, щоб зберігати рівновагу, розподіляючи вагу тіла і тиск на носок коника рівномірно. Для цього потрібно злегка відхилити корпус тіла назад під час гальмування.
4
Можна спробувати гальмувати на ковзанах способом фігуристів. Ковзаєте по льоду, зігнувши ноги в колінах у напрямку один до одного, і повільно вдавлюйте леза ковзанів в лід. Зупинка буде повільною і плавною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HMhQ1evOvOQ
Навчання катання на льодових і роликових ковзанах починається з відпрацювання різних способів гальмування. Навчитися гальмувати набагато складніше, ніж навчитися кататися. Однак відпрацьовані навички зниження швидкості і зупинок дозволять вам кататися в будь-яких умовах, уникаючи падінь і травм.
Щоб катання на ковзанах було безпечним, дуже важливо навчитися гальмувати. Причому потрібно вміти зупинятися на будь-якій швидкості, як різко, так і плавно, поступово знижуючи швидкість. Коли мова йде про льодових ковзанах, то тут слід знати, що різке гальмування на ковзанах можливо тільки при гостро заточених лезах, адже саме від гостроти лез залежить маневреність.

Найпоширеніші способи гальмування на фігурних і хокейних ковзанах

Змійка ( або слалом). Цей спосіб підходить для плавного зниження швидкості. Якщо ви будете їхати, роблячи при цьому невеликі повороти обома ногами, а траєкторія вашого руху буде схожа на змійку, то ви скинете швидкість і поступово зупиніться. Плуг (V-stop). Даний спосіб також використовується лижниками і роллерами. Гальмування плугом дозволяє легко скинути швидкість, якщо ви їдете не надто швидко. Для цього необхідно поставити ноги під кутом один до одного, зближуючи шкарпетки і розводячи п'яти. Ноги повинні бути розставлені широко і злегка зігнуті в колінах. Щоб зберегти стійкість, необхідно не тільки зігнути коліна, але і досить сильно напружити ноги. Гальмування розворотом на 90 °. Розворот дозволяє різко зупинитися навіть на великій швидкості. Для різкого розвороту необхідно обидві ноги поставити під кутом 90 ° до напрямку вашого руху по льоду. Під час цього маневру слід утримувати рівновагу за допомогою нахилу тулуба в сторону, протилежну напрямку руху. Також для стійкості потрібно згинати коліна. Півколо. Це досить ефективний спосіб гальмування на ковзанах при великій швидкості, проте він складний для початківців ковзанярів. Для зниження швидкості і зупинки необхідно виставити одну ногу вперед і натискати ребром ковзана на лід, щоб, описавши півколо, нога встала перпендикулярно до траєкторії руху. Гальмування ребром леза коника. При перенесенні ваги з однієї ноги на іншу можна досить різко зупинитися, якщо надавити на лід ребром леза, трохи розгорнувши ногу миском в сторону. Тиск при цьому проводиться на внутрішнє ребро, а опорною є нога, що знаходиться ззаду. Нога, виступаюча вперед, в даному випадку не буде навантажена, вага з неї переноситься на іншу ногу.

Як гальмувати на роликових ковзанах

Ролики, на відміну від льодових ковзанів, оснащені так званим штатним гальмом. І хоча досвідчені ролери воліють його знімати, для початківців ролерів він необхідний. Щоб знизити швидкість за допомогою штатного гальма, досить перенести вагу ноги на п'яту і надавити на гальмо. Також початківцям роллерам нескладно освоїти способи гальмування слаломом і плугом. Слалом дозволяє не набирати швидкість при з'їзді з гірки. А гальмування плугом дозволяє плавно зупинитися, якщо ви їдете по гладкому асфальту на невеликій швидкості.