Як розділити картинку. Як розділити друк фотографії на два листа.

Щоб роздрукувати фотографію у великому форматі на звичайному принтері, можна розділити зображення на кілька частин, а потім віддрукувати кожну з них на цілому аркуші. Розрізати фото на частини допоможе графічний редактор Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте свою картинку в Фотошоп. Натисніть клавіші Ctrl і R, щоб включити лінійку.
2
В меню View виберіть команду New Guide, а в діалоговому вікні натисніть OK.
3
Помістіть що з'явилася лінію рівно по центру картинки.
4
Знову виберіть команду New Guide і в діалоговому вікні відзначте пункт Horizontal і натисніть OK. З'явиться горизонтальна лінія, яку теж потрібно помістити рівно по центру.
5
Тепер візьміть інструмент Crop tool і виділіть один з фрагментів, а потім клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт Crop. Виділена частина зображення буде вирізана. Збережіть її з новим ім'ям, вибравши меню File - Save as.
6
На панелі History поверніться на крок назад. Повторіть дію для другого і наступних фрагментів.
7
В результаті ви отримаєте картинку , розділену на кілька частин, кожна з яких буде збережена окремим файлом.
Розрізування ілюстрацій на рівні частини, завдання не особливо складна, але досить копітка і віднімає багато часу. Особливо якщо виконувати її «вручну». На щастя, Adobe Photoshop дозволяє розрізати ілюстрацію на будь-яку кількість рівних частин автоматично. Причому буквально за лічені секунди і з високою точністю.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop 7 або вище
Інструкція
1
Відкрийте зображення, яке ви плануєте розрізати (Ctrl + O). Коли файл відкриється, переконайтеся, що навколо зображення достатньо робочої області сірого кольору. Це вільний простір зробить простіше наступний крок.
2
Виберіть інструмент «Раскройка» (клавіша K). Він відзначений червоним кружком на скріншоті, і з його допомогою виділіть зображення. Підведіть інструмент до верхнього правого кута (ось тут сіре простір і стане в нагоді - сміливо «захопіть зайвого» вийшовши за межі картинки) і потягніть вниз по діагоналі в нижній лівий кут. При цьому не забувайте утримувати ліву кнопку миші.Еслі ви все зробите правильно, навколо зображення з'явитися тонка рамка, а в верхньому правому кутку - ярлик синього кольору з номером «01».
3
З контекстного меню виберіть «Розділити фрагмент» (в англомовній версії «Divide Slice»). Щоб відкрити контекстне меню, просто клацніть у межах зображення правою кнопкою миші.
4
У результаті повинно відкритися вікно, схоже на те, яке зображено на скріншоті. Це вікно розділено на дві області: «розділити по-горизонталі» і «розділити по вертикалі». Щоб отримати доступ до опцій, потрібно поставити галочки поруч з відповідними пунктами.
5
Існує дві можливості розрізання картинки на рівні частини. Ви можете задати або кількість необхідних на виході частин, і тоді програма самостійно розрахує розмір кожного з фрагментів, або ви можете задати розмір фрагментів, і в цьому випадку програма самостійно розрахує їх колічество.В даному прикладі, картинка буде розрізана по-горизонталі на три частини , і на три частини по-вертикалі. Таким чином, всього вийде 9 фрагментов.Задайте необхідні параметри раскройки (або кількість фрагментів, або їх розмір в пікселях) і натисніть "ОК" щоб прийняти зміни.
6
Більше нічого робити не потрібно. Достатньо лише зберегти вже розрізану на рівні частини картинку . У більшості випадків рекомендується зберігати зображення як «для Web і пристроїв» в форматі jpg.На виході ви отримаєте задану кількість фрагментів - кожен в окремому файлі. За замовчуванням всі вони поміщаються в папку «images», яку Photoshop створює автоматично. Всі файли успадковують ім'я оригінального зображення, до якого додається порядковий номер (* _01, * _02, * _03 і так далі).