Як готувати тісто для ліплення вареників. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вареники - український варіант назви страви, приготованого з прісного тіста з овочевою, ягідної, м'ясний або сирною начинкою. Такі варені конвертики роблять у багатьох країнах світу. Відмінність - лише в начинці, форму та назву. Наприклад, в Італії місце вареників займають равіолі, а в Китаї - вонтони.
Вам знадобиться
    • тісто
    • начинка для вареників
    • мука
    • скалка
    • ніж
Інструкція
1
Приготуйте заздалегідь тісто для вареників. Розділіть тісто на декілька частин. З кожного шматка сформувати руками тонку ковбаску.
2
Ножем розрізати кожну ковбаску на маленькі шматочки. Кожен шматочок з двох сторін обваляти в борошні. Причому кожного разу намагайтеся трохи натискати на шматочок тесту вказівним пальцем.
3
Качалкою розкачайте кожен шматочок тіста, надавши йому форму круга. Якщо начинка вареників буде овочевий, тісто має бути товщиною 1,5 мм. Для ягідних вареників розкачайте тісто тільки до 3 мм.
4
В центр кожного раскатанного гуртка тесту кладіть начинку: вона повинна займати приблизно третину від площі тесту.
5
Візьміть складений навпіл майбутній вареник в ліву руку. Правою рукою зробіть рівномірні защипи по всієї залишилася полукоружності.
6
Складіть готові вареники на обробну дошку, але так, щоб між ними залишалося невелику відстань.
Зверніть увагу
Варіть вареники в киплячій підсоленій воді не більше 10 хвилин. Для варіння вибирайте максимально широкі каструлі: вареники не повинні злипатися один з одним.
Корисна порада
Щоб зробити тісто для вареників, на стіл висипте гіркою 3 склянки борошна. Зробіть в борошні поглиблення. Туди влийте 120 мл холодної води і 2 яйця. Посоліть. Замісіть тісто руками. Якщо готове тісто на 50 хвилин загорнути в поліетиленовий пакет і покласти в холодильник, тісто потім буде більш еластічним.Чтоби тісто для вареників вийшло хорошим, купуйте борошно тільки вищого сорту.