Як свистіти двома пальцями. Як навчитися свистіти.

Свист за допомогою двох пальців - відмінний спосіб привернути увагу. Звук такого свисту набагато голосніше й різкіше, ніж звук звичайного. Тому освоїти цю техніку, необхідно кожному - хто знає, де може придатися це вміння!
Вам знадобиться
  • Пальці
  • Рот
  • Бажання навчитися свистіти
Інструкція
1
Щоб навчитися свистіти двома пальцями, тримайте ваш великий і вказівний палець будь-якій зручній руки на відстані в 3 мм один від одного. У такому положенні помістіть пальці в рот так, щоб губи змикалися над пальцями. Зберігайте відстань між ними, щоб потік повітря міг безперешкодно переміщатися. Свист вийде, якщо пальці будуть знаходитися навпроти ряду нижніх зубів, а з іншого боку розташується мову.
2
Міцно стисніть пальці губами, глибоко вдихніть і видихніть повітря в галочку, яку утворюють ваші пальці. Використовуйте мову, щоб направляти потік повітря. Видувайте ще і ще, експериментуйте з напрямком повітря доти, поки не почуєте свист.
3
Тепер, коли ви знайшли потрібне положення губ, язика і пальців, при якому у вас виходить свист, дуйте щосили, і ви почуєте як свистять двома пальцями в повну силу!