Як надрукувати оголошення. створити + і роздрукувати оголошення.

Не завжди можна купити, продати, обміняти або здати щось через Інтернет. Бувають випадки, коли без звичайного, надрукованого на папері оголошення , не обійтися. В таких оголошення х прийнято робити відривні листки з номером телефону, де текст розташований по вертикалі. Розглянемо, як в документі Word створити таке оголошення.
Інструкція
1
Створіть текст оголошення , а щоб його було зручно розрізати ножицями, помістіть його в рамку. Для цього потрібно виділити звістку текст і вибрати команду «Зовнішні межі» на вкладці «Головна» в розділі «Абзац».
2
Тепер на вкладці «Вставка» натисніть кнопку «Фігури» і виберіть «Напис».
3
Намалюйте рамку, в якій буде вказано номер телефону або інша інформація.
4
Клацніть кілька разів на кнопці «Напрямок тексту», щоб запроваджуваний відображався по вертикалі, і напишіть потрібну інформацію в рамці.
5
Клацніть в рамці правою кнопкою миші, виберіть команду «Копіювати». Помістіть курсор поза рамки і, клацнувши правою кнопкою, виберіть команду «Вставити». Рамка з текстом буде скопійована.
6
Виберіть команду «Вставити» ще кілька разів, а потім розмістіть всі рамки під текстом оголошення . Залишилося тільки роздрукувати оголошення!