Як ставити пам'ять.

Збільшення обсягу оперативної пам'яті - найпопулярніший вид апгрейда системи, який додає продуктивності в більшості завдань і не вимагає значних витрат. З покупкою нових планок пам'яті перед користувачем залишається лише одне питання - як помістити їх у потрібне місце комп'ютера.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що придбані вами модулі пам'яті відповідають можливостям вашої материнської плати (по форм-фактору і частоті), а також, що новий обсяг відповідає можливостям оперативної системи (32-бітові версії Windows не зможуть адресувати більше 3, 3 Гб оперативної пам'яті).
2
Як завжди при втручанні у "внутрішній світ" комп'ютера, відключіть його харчування і відкрийте системний блок.
3
Знайдіть слоти оперативної пам'яті. Їх кількість різна (залежить від моделі материнської плати), а виглядають вони приблизно як на представленій картинці.
4
Для витягання наявних модулів пам'яті, натисніть одночасно на важелі по сторонам слота.
5
Помістіть нові модулі пам'яті в слоти, попередньо розсунувши в сторони важелі по їх сторонам. Врахуйте, що в разі, якщо ви плануєте використання пам'яті в двоканальному режимі (і якщо конфігурація системи це дозволяє), то однакові модулі пам'яті треба помістити в слоти, помічені різними кольорами. Рівномірно натиснете на модель пам'яті з обох сторін так, щоб він увійшов в слот, а фіксуючі важелі по сторонам встали вертикально і обхопили модуль пам'яті.
6
Зберіть ваш системний блок і, якщо все зроблено правильно, вже при завантаженні (в запрошенні BIOS'а) ваш комп'ютер покаже новий обсяг оперативної пам'яті.