Як перевірити биті пікселі монітора.

Більшість сучасних телевізорів, комп'ютерних моніторів і фотоапаратів виготовляються на основі матричних екранів. Вони складаються з величезної кількості однакових осередків, які носять назву пікселів. Саме на ці осередки і здійснюється вихід цифрового сигналу, який перетворюється в конкретне колірне зображення.

Суть питання Биті, або пошкоджені пікселі, - прийняте в простолюдді позначення дефекту якогось електронно-цифрового пристрою, який відтворює зображення і сконструйоване на основі піксельної матриці. Цей дефект виглядає як статичне, незмінне стан вихідного сигналу одночасно на одному, двох або більше пікселях. Простіше кажучи, як повна відсутність світіння на певній ділянці.

Перевірити биті пікселі монітора зовсім нескладно!

Загальноприйнятий в усьому світі стандарт ISO 13406-2 регламентує чотири класи якості комп'ютерних моніторів за граничним кількістю битих пікселів. Фірми, що займаються продажем моніторів, також визначають якийсь межа, в більшості випадків відповідний якогось з чотирьох класів. Комп'ютерні монітори, матриця яких містить перевищує стандарти кількість битих пікселів, відносяться до бракованим. Щоб перевірити биті пікселі монітора, потрібно просто уважним чином оглянути його зображення. При цьому можна спробувати поміняти суцільну чорну заливку на будь-які інші відтінки. Якщо ви зможете розрізнити декілька «точок» відрізняється від заливки кольору, значить, в матриці даного монітора є биті пікселі.

Щоб перевірити биті пікселі телевізора, не потрібні спеціальні знання

Телевізори з великими плазмовими і LCD-екранами вже давно увійшли в наш побут. Але, на жаль, вони також можуть мати дефектні пікселі в своїй матриці. Щоб перевірити биті пікселі телевізора, можна скористатися спеціальними діагностичними програмами. Вони аналізують його матрицю і повідомляють власнику телевізора про наявні дефектах.Еслі вдатися до допомоги комп'ютерних програм у вас немає можливості, залишається тільки один варіант. Вам потрібно ретельно оглянути всю площу екрану, уважно вдивляючись в кожен його квадратний сантиметр. Виявити дефекти буде легше, якщо одночасно з цим ви станете перемикати канали передач і стежити за змінами колірної гами екрану. Биті пікселі будуть виглядати як чорні, що не міняють свій колір точки.