Як поліпшити фотографію.

Для поліпшення фотографії потрібно виявити і підкреслити достоїнства знятого сюжету, а також прибрати недоліки роботи фотоапарата. Тут важливо налаштувати основні параметри: правильне кадрування, гармонійні кольори, достатня освітленість і контрастність знімка.
Вам знадобиться
  • Будь-яка програма-фоторедактор
Інструкція
1
Основні інструменти обробки фотографій є в будь-якому фоторедакторі. Візьмемо для прикладу Microsoft Office Picture Manager, що входить до складу поширеного пакету Microsoft Office. Клацніть правою кнопкою на файлі фотографії та виберіть "Відкрити за допомогою" - "Microsoft Office Picture Manager".
2
У верхній панелі інструментів виберіть "Змінити малюнки". Праворуч відкриється вікно з доступними операціями редагування. Спробуйте натиснути кнопку "Автопідстроювання", можливо, її дії буде достатньо для поліпшення фотографії. Якщо результат вам не сподобався, скасуйте дію натисканням Ctrl + Z і підберіть яскравість, контрастність і тон в ручному режимі, пересуваючи відповідні повзунки вліво-вправо. Приберіть ефект "червоних очей" відповідним інструментом.
3
Перевірте, чи не потрібно повернути фото на кілька градусів, у разі, якщо при фотографуванні ви нерівно тримали об'єктив. Орієнтуйтеся по лінії горизонту, якщо вона є на фото, або по розташуванню вертикальних і горизонтальних об'єктів. Після повороту зробіть обрізку фотографії, перетягнувши кутові мітки ліній обрізки. При кадрировании намагайтеся центр кадру поєднати з головним об'єктом на фото, але не захоплюйтеся обрізанням, щоб не пропав сюжет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0JkFfi03oVc
Корисна порада
Більш складні функції редагування ви знайдете в меню наступних графічних редакторів: Photoshop, Paint.NET, GIMP.