Як прибрати виноску.

Робота з виносками в документах Word часто викликає безліч питань. Дійсно, не відразу розберешся, як їх вставляти в документ, а як видаляти. Для вставки виносок існує окреме однойменне меню, а от знайти спосіб їх видалити вдається не відразу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити одну або кілька виносок з документа, то існує найпростіший спосіб, про який не відразу можна здогадатися. Потрібно всього лише виділити посилання і натиснути клавішу Delete (Del) або поєднання клавіш Ctrl і X на клавіатурі комп'ютера. Зверніть увагу, що виділяти і видаляти потрібно не текст виноски внизу сторінки або в кінці документа, а саме сам знак виноски в тексті. Інший спосіб прибрати виноску підійде скоріше тим, хто не працює мишею. Потрібно помістити курсор в текст відразу після посилання і два рази натиснути клавішу Backspace.
2
Якщо вам потрібно видалити відразу всі виноски в документі, то вишукувати кожну і виділяти по одній може бути дуже виснажливим заняттям. Є інший варіант. Відкрийте вкладку «Головна» і виберіть команду «Замінити» в розділі «Редагування».
3
Перейдіть на вкладку «Замінити» і натисніть кнопку «Більше». Тепер натисніть кнопку «Спеціальний» і виберіть пункт «Знак виноски».
4
Натисніть «Замінити все». При цьому поле «Замінити на» має бути порожнім. Все виноски в документі будуть видалені.