Як бути завжди щасливим.

Прагнення до щастя знайомо людям з часів Адама. Воно ніколи не покидало людство. Люди перепробували майже все. Хтось дуже навіть досяг успіху. Все ж важливіше не стати, а залишатися щасливим. Точно так само як важливіше не народитися людиною, а залишатися ним до кінця. Отже, стати щасливим можливо, але як бути таким завжди?
Вам знадобиться
  • Уміння аналізувати
Інструкція
1
Зберігайте себе в тонусі. Проаналізуйте сьогоднішній день. Яке з занять принесло вам більше задоволення? Якщо ви не можете назвати жодного, значить, пора міняти погляд на життя. Ви добре відпочили вночі? Хіба ви не снідали сьогодні? Людині, яка бажає завжди бути щасливим, вкрай важливо мати вдячний настрой. І у вашому житті є маса речей, за які треба бути благодарнимі.У вас хороший зір, часто їм користуєтеся? Чи ви вже забули як виглядають небеса? А може у вас хороший голос? Є десятки тисяч людей, які мріють про можливість хоча б просто вимовляти слова. За деякими даними, якщо у вас є холодильник і в ньому є їжа, ви одягнені і у вас є житло - ви багатші, ніж 75% людей на планете.Замечайте і цінуєте гарне, замість того щоб зосереджуватися на негативному. Такий погляд, немов генератор автомобіля, підтримуватиме енергію у вашому житті. Поставте мету - щодня знаходити три причини для радості. Поділіться знахідкою з іншими. Позбавтеся від звички розповідати негативні новини.
2
Усвідомлюйте свою потрібність. Є маса людей, які були щасливі, але зберегти цей стан їм не вдалося. Безглузде блукання по життю може висушити ваше щастя до останньої краплі. Задумайтесь, чому маленькі діти не задаються питанням про щастя? Вони підсвідомо відчувають батьківську турботу. Про те, що вони потрібні їм постійно нагадує любляче увагу взрослих.Люді, яких не турбує питання про щастя, не страждають навіть від надмірної роботи. Їм подобається робити корисне. На противагу цьому є й ті, які знемагають від безглуздої витрати сил. Зберігають щастя найчастіше ті, кому вдається займатися справою, що приносить задоволення.
3
Цікавтеся іншими. Згідно євангельським принципам дбати потрібно не тільки про свої інтереси, а й про інтереси інших. Допомагайте людям, жертвуйте чим-небудь безкорисливо. Чи зможе чоловік випробувати задоволення від прогулянки зі сварливою дружиною? А жінка від спілкування з співрозмовником-буркотуном? Навряд чи. Швидше за все, ваше серце наповниться щастям від проявленого до вас особистого інтересу. Проявляйте інтерес до інших і ви.По словами психолога Д. Карнегі людина, яка не цікавиться своїми побратимами, відчуває найбільші труднощі в житті і заподіює найбільшу шкоду оточуючим. Саме в середовищі подібних і з'являються невдахи.
4
Посміхайтеся частіше. Не варто приймати себе і оточуючих виключно серйозно. Здорове почуття гумору допоможе зберігати емоційну стійкість. Не секрет, що вираз обличчя людини відображає його внутрішній стан. Таким же чином позитивні емоції можуть бути віддзеркаленням вашої улибкі.По словами іспанського драматурга Лопе де Вега, ми були б більш здоровими, якби більше жартували ». Онколог Х. Санс-Ортіс підтверджує, що почуття гумору ... пом'якшує болі, зменшує тривожність, стимулює творчі здібності, послаблює емоційне і м'язове напряженіе.Соглашаясь з цими даними, жінка, що перенесла сім операцій з видалення злоякісної пухлини, каже: «Коли хворієш, тобі не до жартів, але потрібно намагатися не втрачати почуття гумору. Іноді я порівнюю своє життя з городом, в якому ростуть різні рослини, і одне з них, на жаль, - це моє захворювання. Я не дозволяю йому розростатися і таким чином заглушити всі інші. І хоча я не здобула перемогу над своєю недугою, все ж я можу радіти життю, і це чудово ».
Зверніть увагу
Усвідомлюйте межі свого щастя. Ідеального і вічного щастя поки не знайти. Цілком нормально відчувати деяке зневіру, коли щось відбувається не так, але зовсім не обов'язково перебувати в такому стані постійно.
Корисна порада
Звільніть своє серце від хвилювань - більшість з них все одно не збудуться. Ведіть просте життя і цінуйте те, що маєте. Діліться частіше. Очікуйте від інших менше.
Неможливо завжди залишатися щасливим - у кожного з нас бувають прикрощі і втрати. Але людина, яка живе в гармонії з самим собою, через деякий час відновлює душевну рівновагу і повертає відчуття щастя від кожного прожитого дня, а той, хто не може це зробити, впадає в тривалу депресію. Щастя - те почуття, яке залежить тільки від вашого сприйняття навколишньої дійсності.
Інструкція
1
Якщо ви не відчуваєте себе щасливим в той час, коли, здавалося б, жодних сумних подій не відбувається, проведіть самоаналіз, знайдіть причину своєї депресії. Цілком можливо, що вона пов'язана з нелюбою роботою чи необхідність займатися тим, що вам категорично не подобається.
2
Згадайте тих своїх знайомих, хто вам здається щасливими людьми. Вони завжди налаштовані на позитив і своєю доброзичливістю буквально притягують до себе хороших людей. При цьому зовсім не обов'язково, що ці щасливці заробляють багато грошей, володіють владою або неземною красою. Якщо ви придивитеся, то зрозумієте, що все, за що вони беруться, вони роблять із задоволенням. Спробуйте так жити і ви.
3
Ніхто сторонній не може зробити вас щасливим. Подумайте про те, що вам подобається: чим ви любите займатися, яку роботу виконувати, з якими людьми спілкуватися, як відпочивати і навіть що є. Щоб завжди відчувати себе щасливим - постарайтеся частіше робити те, що приносить вам радість і почуття задоволення.
4
Почніть з роботи, на яку ви ходите кожен день. Якщо вона не подобається вам і ви виконуєте її через силу, подумайте, чи варто витрачати на неї третину свого життя. Жодна людина не почуватиметься щасливим, не маючи можливості реалізувати себе. Перегляньте своє ставлення до роботи і, якщо не зможете змусити себе захопитися нею, змініть її на іншу, куди вранці ви будете йти з радістю. Не бійтеся спочатку втратити в грошах - душевний спокій дорожче. Ви зможете виконувати з більшою віддачею те, що вам до душі, почнете проявляти ініціативу, відчуєте себе потрібним і щасливим. Цілком ймовірно, що в підсумку почнете більше заробляти.
5
Перестаньте просиджувати перед телевізором, присвятіть час, що звільнився того, що ви любите робити. Звичайно, це не означає, що ви відмовитеся від виконання звичайних справ і обов'язків. Але вони перестануть бути тягарем і навіть стануть приносити вам задоволення, коли ви будете знати, що виконавши їх, ви зможете зайнятися тим, що приносить у ваше життя відчуття щастя: подорожі, прогулянки, спілкування з коханими і друзями, хобі та розваги.
6
Намагайтеся помічати й цінувати ті моменти в житті, які можуть наповнити вас відчуттям ейфорії - сонячний промінь, що досягне вранці вашої подушки, веселка після дощу, рівний шум прибою на морському березі. Не поспішайте, вмійте зупинитися на бігу і ввібрати в себе цю радість і це захоплення зовсім, здавалося б, буденними речами. І ваше щастя зовсім не залежатиме від зовнішніх факторів - ви завжди знайдете його всередині себе.