Як ставити патч.

Мало яка програма обходиться без подальших виправлень. Значні зміни, як правило, включаються в нову версію програми, ті, що трохи менше, поширюються у вигляді патчів, структура і спосіб установки яких залежить вже від фантазії, акуратності та ідеології розробників.

Інструкція
1

Найпростіше, якщо патч пропонується у вигляді грамотного інсталяційного пакета, здатного самостійно визначити наявність і шлях установки програми, зупинити її процес, замінити потрібні файли і повідомити про готовність. У цьому випадку ніяких додаткових дій від вас не потрібно.

2

Іноді патчі можуть бути просто набором файлів, якими слід перезаписати файли необхідної програми. В цьому випадку вам потрібно буде зупинити виконання програми вручну (наприклад, через Диспетчер задач) і скопіювати нові файли поверх старих. Якщо присутні файли з розширенням. Reg, що міняють вміст реєстру, їх треба запустити вручну.

3

Зрідка патчі можуть підноситися у вигляді програм, які змінюють вміст файлу (чи декількох файлів). При її запуску вкажіть точний шлях до потрібного файлу або папки (подвергаемая змін програма повинна бути, зрозуміло, зупинена) і, в деяких випадках, визначте додаткові настройки.

Зверніть увагу

До кожного патч, як правило, додається текстовий файл з інструкціями по установці і описом сумісності. Щоб уникнути розчарувань не полінуйтеся його вивчити.