Як вирівняти підлогу під ламінат.

Ламінат слід укладати на рівний пол, інакше важко буде уникнути проблем при установці міжкімнатних дверей та меблів, а також скрипу або стукоту при ходьбі. Залежно від типу ви пол няемого ремонту вирівнювати пол можна по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви робите капітальний ремонт у новій квартирі або будинку без оздоблення, то вам доведеться заливати пол бетоном, попередньо виставивши маякові профілі за допомогою водного або лазерного рівня. Прагнете не допускати перепадів рівня більш ніж в 5 мм. Залив пол бетоном з ис пол ьзованіем маякових профілів, ви пол вчіть хороший і рівний пол, готовий до укладання ламінату .
2
Ви пол нение косметичного ремонту в приміщенні, де раніше вже були проведені роботи з вирівнювання пол а, допускає незначну правку поверхні. Водним або лазерним рівнем слід заміряти загальний рівень поверхні пол а і визначити обсяг робіт з вирівнювання пол а для подальшого укладання ламінату.
3
Якщо перепад незначний, можна обійтися цементними сумішами, якими слід вирівняти пол за допомогою правила і широкого малярного шпателя. Нанесіть готову суміш в місцях, де є явні западини, і добийтеся рівній поверхні.
4
Якщо вимірявши рівень існуючого пол а, ви виявили серйозні відхилення, кращого за все буде вос пол ьзоваться «наливними пол ами» - спеціальною сумішшю, яку розмішують, пол учая розчин рідкої консистенції, а потім заливають їй пол. «Наливна пол» дозволяє в короткі терміни і без застосування до пол навчих інструментів вирівняти будь-яку поверхню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cWfcDXDtTCI
Зверніть увагу
Вирівнювання підлоги під ламінат - вивчаємо підходи. Існує кілька способів, як вирівняти підлогу під ламінат. Але вони напряму залежать від виду підлоги: бетонний або дерев'яний. Є методи, які підходять до будь-якої поверхні. Вирівнювання бетонної підлоги відбувається такими способами: бетонна стяжка. Застосовується, якщо поверхня має великі нерівності і дефекти, які не можна вирівняти напівзаходами. Якщо брати цементно-піщану стяжку, то потрібно монтаж маяків.
Корисна порада
Як вирівняти підлогу, і що для цього необхідно. Самая рівна поверхня може бути отримана за допомогою створення бетонної стяжки, яку можна зробити тільки в будинках з міцними перекриттями з бетону або дерева. Якщо вас турбує питання, як вирівняти підлогу під ламінат, то знайте, що зараз найбільш ефективним вважається не звичайна бетонна стяжка, а спеціальні наливні підлоги з саморазравнівающіхся сумішей. На першому етапі проводиться так зване чорнове вирівнювання.