Як зробити рамочку.

Якщо ви любите фотографувати, то напевно у вас вдома скупчилися тисячі фотографій. А серед них точно є ті, які хочеться постійно тримати на виду. Тут вам допоможе вміння робити рамочки з підручних матеріалів, наприклад, з картону. Так ваші друзі дізнаються, що ви не тільки відмінний фотограф, але ще й дизайнер.
Вам знадобиться
  • Картон
  • Ножиці
  • Лінійка
  • Ніж
Інструкція
1
Щоб зробити рамочку , для початку виміряйте фото, яке ви хочете виставити на загальний огляд. На шматку картону намалюйте прямокутник. Він повинен бути з усіх сторін на 5 см більше ніж фотографія.
2
Виріжте за отриманим шаблоном два однакових прямокутника з картону. Один відкладіть в сторону. На другому відміряйте по 6 см від кожної сторони і з'єднайте позначки лініями так, щоб у центрі вирізаного прямокутника вийшов новий.
3
За побудованим лініям акуратно виріжте фігуру. Утворені отвір служитиме віконцем для фотографій, тому будьте гранично старанні.
4
Щоб зробити рамку, повернемося до відкладеного раніше прямокутнику з картону. З трьох його сторін проведіть по смужці клею. Через ту сторону, яка не буде обмазана клеєм, ви будете вставляти в рамку фото, так що вибирайте ретельніше. Ви ж не хочете, щоб фотографія весь час випадала?
5
Тепер склейте два картонних прямокутника і почекайте поки вони повністю висохнуть.
6
Із залишків картону (маленький прямокутник, який ви вирізали раніше) зробіть підставку для рамки - досить трикутника з картону, приклеєного гострим кутом вгору до внутрішньої сторони рамочки.
7
Тепер вставте в рамку фотографію. І можна відрізати шедевр на почесне місце у вітальні!