Як налаштувати тв на комп'ютері. Як зробити що бе тебе по радіо показали на комп'ютер.

Доступний високошвидкісний інтернет зробив можливим слухати радіо і дивитися телевізійні програми на комп'ютері без установки FM/TV тюнерів і антен. Простий варіант перегляду ТБ в вікні браузера не дуже зручний, але є альтернативний спосіб.
Інструкція
1
Щоб зробити перегляд телеефіру комфортним, потрібно завантажити та встановити на свій комп'ютер одну з безкоштовних програм, за допомогою яких можна дивитися сотні телеканалів з усього світу: TV Player Classic, Free Internet TV, JLC's Internet TV, Online TV Player Basic .
2
Завантажити програми можна на софт-порталах www.softodrom.ru, www.softportal.com, www.freesoft.ru, або на офіційних сайтах розробників додатків: www.tvplayerclassic.com, www.holersoft.com, www .jlc-software.com, www.onlinetvplayer.com.
3
Перед завантаженням і установкою програм переконайтеся, що швидкість вашого інтернет-з'єднання не менше 1 Мб/сек - це мінімальна швидкість, яка дозволить вам відносно комфортно дивитися ТБ онлайн, і при цьому мати можливість працювати в інтернеті. Виміряти швидкість свого інтернет-каналу можна на сайті www.speedtest.net. У разі, якщо ваша швидкість занадто низька, зверніться до свого провайдера і змініть тариф доступу до інтернету.
4
Після установки і запуску будь-який з вищевказаної програм, перед вам відкриється меню доступу до сотням каналів, для перегляду яких не знадобитися виконувати додаткових налаштувань - просто вберу будь-який з каналів і почніть перегляд. Інтерфейс всіх програм інтуїтивно зрозумілий і освоїтися в ньому не важко навіть початківцям користувачам.