Як зробити піраміду з паперу. Як склеїти пірамідку самому.

Про властивості піраміди розповідають легенди. Тупе лезо, полежавши деякий час всередині паперовій або навіть дротяної піраміди, виявляється гострим. Ви можете випробувати властивості піраміди і самі.
Вам знадобиться
  • Лист бумаги
  • Линейка
  • Угольник
  • Карандаш
  • Транспортир
  • Ножницы
Інструкція
1
Накресліть на аркуші квадрат із заданою стороною.
2
Розділіть кожну сторону квадрата навпіл. З одержані точок проведіть перпендикуляри. Відкладіть на кожному перпендикуляре довільний відрізок. Він повинен бути більше половини боку квадрата. З'єднайте отриману точку з двома кутами квадрата, приналежними тій же стороні, до якої проведено перпендикуляр. Точно так же з'єднайте з кутами закінчення решти перпендикулярів. У вас вийшов розгортка піраміди.
3
На одній зі сторін кожної грані відкладіть невеликий відрізок на склейку. Проведіть лінії, паралельні ребрам піраміди.
4
Виріжте піраміду. Зігніть розгортку по лініях. Припуски на склейку зріжте під кутом приблизно 45 °. Склейте по швах три грані піраміди. Останню грань приклеювати не потрібно. Покладіть всередину піраміди невеликий предмет і поспостерігайте за його властивостями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ofJVTB0OArY
Зверніть увагу
Оскільки ви збираєтеся випробувати властивості піраміди на якомусь предметі, склеювати її не доведеться. Однак залишити припуски все одно слідують, щоб піраміда добре складивалась.Пріпускі на склейку при повороті піраміди навколо її висоти повинні розташовуватися на одній стороні. У останньої межі припуски повинні бути з двох сторін, але вони не склеюються, а просто загинаються.
Корисна порада
Папір можна використовувати будь-яку, але переважніше ватман.Можно зробити піраміду без дна. Для цього знадобиться тільки паперовий квадрат. Складіть його послідовно по двох діагоналях. Випряміть, зігніть так, щоб внизу утворився квадрат меншого розміру. Покладіть всередину предмет і поставте на нього вийшла піраміду. Всі лінії проводите тільки по лінійці, інакше піраміда вийде неправільной.Колічество грані може бути будь-яким, але найбільш зручна піраміда з квадратом в основі.
Піраміди стоять на Землі з давніх часів, і сьогодні багато вчених підтвердили їх цілющу та чудодійну дію на людський організм. Піраміди здатні гармонізувати енергію, вони володіють масою можливостей - наприклад, зберігати свіжість продуктів, омолоджувати людей, структурувати воду. Виготовити власну картонну піраміду може кожна людина - для цього потрібно дізнатися її правильні пропорції і ретельно дотримуватися їх при виготовленні.
Інструкція
1
Для виготовлення піраміди використовуйте щільний папір або картон - ці матеріали є діелектриками. Накресліть на аркуші гофрокартону чотири рівнобедрених трикутника. Підстава кожного трикутника має становити рівно 460 мм, а бічні грані - 439,5 мм.
2
Расчертите картон так, щоб гофровані смужки йшли не вздовж, а впоперек трикутників - тобто горизонтально. Це дозволить зробити конструкцію піраміди більш жорсткою. Акуратно виріжте накреслені трикутники по лінійці, направляючи ніж під кутом до поверхні картону.
3
Вирізаючи бічні сторони граней майбутньої піраміди, робіть невеликий перпендикулярний надріз, після чого відступите дві третини товщини картону від краю бічної сторони грані і надріжте папір по лінійці з внутрішньої сторони грані. Зріжте кут якомога рівніше, щоб вийшла фаска.
4
Із зовнішнього боку кожної грані накресліть лінію олівцем в 15 мм від краю, щоб намітити кордон, на якій буде приклеєна стрічка, що з'єднує частини піраміди. З'єднувальні стрічки виріжте з щільної паперу. Ширина кожної стрічки повинна складати 30 мм.
5
Нарізані стрічки складіть в два рази і зріжте один край під кутом 32 градуса. Прикладіть складену вдвічі стрічку лінією згину до краю грані майбутньої піраміди і приклейте її, після чого приклейте до другої грані другу половину стрічки.
6
Таким способом приклейте всі залишилися стрічки до решти гранях, щоб об'єднати деталі піраміди в загальну розгортку. Зігніть грані під кутом 90 градусів в місцях з'єднання, надаючи основи піраміди форму рівного квадрата. Склейте крайні грані піраміди так, щоб підстави граней були в одній площині.
7
Піраміду можна використовувати як в підлогою варіанті, так і з підставкою - якщо вам потрібна підставка, виріжте з двошарового гофрокартону квадрат розміром 490х490 мм.