Як використовувати телефон як модем. Використання телефону як модем.

В разі крайньої необхідності багато сучасних стільникові телефони можуть бути використані в якості модемів, надаючи комп'ютерів і ноутбуків вихід в інтернет. Пропускна здатність і стабільність каналу будуть, звичайно, не на висоті, але іноді це може дійсно виручити.
Інструкція
1
Насамперед підключіть ваш стільниковий телефон до комп'ютера за допомогою кабелю передачі даних, інфрачервоного порту або протоколу Bluetooth. На самому телефоні повинна бути включена функція використання телефону як модем (різниться залежно від виробників і моделей).
2
Перейдіть в Панель управління комп'ютера і клікніть на інструмент "телефон і модем".
3
Натисніть кнопку "Додати" і встановіть драйвери модему для вашої моделі телефону. Також вкажіть порт, який використовуватиме модем.
4
Тепер відкрийте властивості вашого створеного модему і, в разі необхідності, додайте в його налаштування рядок ініціалізації (індивідуально для кожного стільникового оператора).
5
Налаштуйте з'єднання відповідно до настройками вашого мобільного оператора.
Хоча сьогодні інтернет доступний як ніколи, в деяких районах проводового інтернету немає, тому доводиться користуватися всесвітньою мережею через телефон . Для цього потрібно налаштувати функції модему
Вам знадобиться
  • Телефон, USB кабель або Bluetooth на комп'ютері (за умови, що він є і на телефоні), драйвер модему на вашу модель телефону (йде на диску до телефону, також можете завантажити з інтернету).
Інструкція
1
З'єднайте телефон з комп'ютером за допомогою кабелю. Зайдіть на комп'ютері в «Панель управління», знайдіть «Телефони та модеми» і виберіть «Модеми». Натискайте «Додати».
2
У вікні виберіть «Не визначати тип модему (вибір зі списку)" і натисніть "Далі".
3
Натисніть кнопку «Встановити з диска» і виберіть, з якого саме диска або папки система повинна встановити драйвер. Натискайте «Далі», виберіть зі списку вашу модель телефон а і знову «Далі».
4
Тепер вкажіть, на який порт встановлювати драйвер (якщо не знаєте що це таке - нічого не міняйте), знову тисніть «Далі». Якщо програма "викине" віконце несумісності з вашою операційною системою, натисніть кнопку «Все одно продовжити» і почекайте поки драйвер. Натисніть «Готово».
5
Тепер налаштовуємо з'єднання. Перевірте, чи підключений телефон до комп'ютера. Зайдіть на комп'ютері в «Панель управління», знайдіть «Телефони та модеми» і виберіть «Модеми».
6
Виберіть встановлений вами модем і натисніть кнопку «Властивості». Далі перейдіть на вкладку «Додаткові параметри зв'язку» та в полі «додаткові команди ініціалізації» скопіюйте цей рядок: AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.beeline.ru" (internet.beeline.ru - міняється в залежності від вашого оператора мобільного зв'язку. Що вказувати вам, дізнайтеся, зателефонувавши оператору). Усі символи в рядку повинні бути без пробілів!
7
Тепер в «Панелі управління» клікніть вкладку «Мережеві підключення», «Створення нового підключення» і тепер «Далі». Вибирайте: «Підключити до інтернету» -> «Встановити підключення вручну» -> «Через звичайний модем».
8
Тепер необхідно вибрати модем, який ви встановили і ввести (з операторами мобільного зв'язку): назва з'єднання: BeelineEDGEномер телефон а: * 99 *** 1 # псевдо: beelineпароль: beelineподтвержденіе пароля: beeline
9
Пробуйте вийти в інтернет: Пуск -> Панель управління -> Мережеві підключення -> BeelineEDGE