Як встановити навігатор правильно. Як встановити самому автомобільний навігатор.

Автомобільний навігатор - дуже важливий і корисний прилад, який стане в нагоді як досвідченому водієві, так і молодому автолюбителю, зовсім недавно отримав водійські права. Хороший навігатор не тільки допомагає визначати НАЙБІЛЬШИЙ короткий і зручний шлях, але і об'їжджати пробки, вибирати найбільш безпечні маршрути пересування.

Встановити навігатор зовсім нескладно. Для цього не потрібні які-небудь специфічні навички або знання. Між тим в установці автомобільних навігаторів є один нюанс: вона залежить від складності та цінової категорії цього пристрою.

Як встановити навігатор правильно: орієнтуємося за ціною

Більшість представлених на нашому ринку автомобільних навігаторів можна розділити на три категорії. До першої ставитимуться моделі, вартість яких не перевищує 200 у.о. Це найбільш прості в зверненні навігатори, забезпечені мінімумом функцій. Якщо до них і додається якесь програмне забезпечення, то розібратися в ньому не складе ніяких труднощів. Встановити навігатор самостійно подібної комплектації можна за 15 мінут.Ко другої категорії відносяться моделі вартістю від 200 до 500 у.о. Це найпоширеніші навігатори, які можна зустріти в машинах дуже багатьох автолюбителів. Вони забезпечені докладними картами місцевості, багатим функціоналом.К третьої цінової групи належать автомобільні навігатори вартістю понад 500 у.е. Це моделі преміум-класу з величезною кількістю можливостей. Саме їх установка викликає найбільше запитань у водіїв.

Встановити навігатор самостійно можна за декілька хвилин!

Як вже зазначалося, правильно встановити навігатор вартістю до 200 у.о. можна за кілька хвилин. Як правило, вони працюють виключно в парі з ноутбуком або КПК, до яких підключаються за допомогою Bluetooth, WIFI або звичайного USB-кабелю. Після їх з'єднання з ними, завантажте на навігатор програмне забезпечення зі спеціального диска. Після цього він зможе ловити сигнал і стане повністю готовим для роботи. Моделі другої цінової категорії в більшості випадків забезпечені зовнішньою антеною. Відразу після включення навігатор повинен зловити сигнал супутника. Якщо цього не сталося, спробуйте вимкнути його і включити знову. Їх також необхідно з'єднувати із зовнішніми комп'ютерними пристроями за допомогою Bluetooth або USB-кабелю. Слідкуйте лише за тим, щоб антена навігатора не затуляли Акімі-яких предметамі.Самие дорогі моделі навігаторів мають складне програмне забезпечення. Перед його установкою вам необхідно уважно його вивчити і вибрати тільки ті програми, які вам дійсно можуть стати в нагоді. Ці навігатори відрізняються більш потужними антенами в порівнянні з дешевими моделями, тому працюють не від літієвої батареї, а від акумулятора, до якого приєднуються двома проводами. Як правило, вони забезпечені докладними картами вашій місцевості. Тим не менш, ви завжди можете скачати свіжіші карти і встановити їх через WIFI або USB-кабель.