Як написати анотацію.

Коли ви закінчили підготовку наукової статті, курсової роботи, диплому, вам необхідно написати анотацію . Анотація - це короткий опис вашого дослідження, яке дозволить чітко уявити, про що ваша робота, яка її мета. За анотації читач вирішить, чи потрібно йому читати повністю вашу статтю або наукову роботу.
Інструкція
1
Анотація повинна бути дуже короткою і якомога більш інформативною. Обсяг анотації для наукової статті становить приблизно 500 знаків з пробілами. Анотація до дипломної роботи повинна бути в межах однієї страніци.Прежде ніж приступити до написання анотації, перекажіть своєму другові (або уявного співрозмовника) в трьох, чотирьох пропозиціях вашу роботу. Повідомте, до яких висновків ви прийшли, досліджуючи свою тему. Зробіть короткі записи по кожному розділу вашої роботи. Надалі з них виберіть найбільш підходящі до анотації.
2
Пишіть якомога більш доступною і зрозумілою мовою. Це приверне увагу до вашої роботи. Чи не приводите в анотації загальновідомі факти. Якщо тема вашої роботи складна, дайте пояснення, до якої області знань вона відноситься. Анотація повинна бути зрозуміла і не фахівцеві.
3
При підготовці анотації скористайтеся будь-яким грамотним шаблоном вже готових видань, монографій, художніх проізведеній.В анотації вкажіть: - напрямок вашої роботи - вкажіть область галузі, науки; - новизну дослідження, відмінність від інших робіт у вашій області, актуальність ваших досліджень; - для кого призначена ваша робота, у чому її користь і смисл.Еслі ваш труд має ілюстрації, додатки - вкажіть це.
4
Стандартні обертів, використовувані в анотації: У статті розглянуті ... Значне місце займає характеристика ... Розглянуто такі важливі проблеми, як ... Автор дав наукове визначення ... і т. Д.Статья буде цікава ....
5
Якісна анотація приверне увагу читача, дозволить скласти чітке уявлення про вашому дослідженні, спонукає прочитати весь ваш матеріал.
Зверніть увагу
Анотація до дипломної роботи складається у вигляді супровідного документа і прикладається до диплома перед його сшиванием. Анотація повинна лаконічно відобразити наявні в дипломній роботі дані і дозволити швидко скласти попередню думку про дипломну роботу.
Корисна порада
План анотації до дипломної роботи повинен складатися з таких пунктів: - бібліографічна обрисовка роботи; - Перерахування головних проблем, зачеплених в дипломі; - Висновки студента, його оцінка, думка. Для написання анотації слід для початку розбити текст диплома на смислові частини.