Як виявити вірус.

В наш час комп'ютерні віруси вже не доставляють нам таких незручностей як десять років тому, наприклад. І навіть якщо ваше антивірусне забезпечення не зможе розпізнати і вилікувати ваш вірус, то без комп'ютера ви вже точно не залишитеся. За деякими ознаками ви зможете самостійно виявити вірус і звернутися за допомогою до фахівця.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Наблюдательность
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що ваш комп'ютер став частіше "подвисать" і гальмувати, можливо, це ознака того, що паралельно працює невідома вам програма, яка уповільнює інші процеси, і, можливо, це вірус.
2
Виявити вірус допоможе така ознака: постійно спливаючий рекламний банер, який ви ніяк не можете закрити. Це вірний знак, що у вашого комп'ютера adware - програма, яка автоматично програє рекламу. Сама по собі програма нешкідлива, але може містити вбудовані скрипти, що дозволяють відслідковувати ваші паролі і т.п.
3
Виявити віруси допомагає так само той факт, коли ваш комп'ютер постійно перенаправляє вас на сайти, на які ви заходити не мали наміру. Або якщо ви отримуєте дивні результати на запити в пошукових машинах. Обов'язково зверніться до фахівця, щоб він діагностував вашого залізного друга, якщо помітите щось подібне.
4
Найнадійнішим кроком для виявлення (і необхідним для подальшого лікування вірусів) є установка антивірусного забезпечення. У функції таких програм безпосередньо і входить пошук, виявлення та відновлення заражених файлів. Багато виробників пропонують різноманітні анти віруси . І будь-який користувач комп'ютера може завантажити і встановити собі як безкоштовні антивірусні програми, (AVG Free, Avast !, Avira AntiVir Personal та інші) так, для додаткової надійності, платні, зарекомендували себе анти віруси (наприклад, NOD 32, Антивірус Касперського, Dr.Web і т.п.)
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7KEDSbA0Bdc
Корисна порада
Сучасні хакери прагнуть до того, щоб вірус, який підчепив ваш комп'ютер працював максимально непомітно, щоб ви ні про що не підозрювали і продовжували, як ні в чому не бувало, користуватися комп'ютером. Тоді вони зможуть вкрасти будь вводяться вами паролі, номери банківських карт або розсилати спам з вашого електронного ящика.