Сигналізація: Як встановити її самостійно. поради по установці сигналізації.

У наші дні сигналізацією повинен бути обладнаний в буквальному сенсі кожен автомобіль. Особливо це стосується власників нових іномарок, які традиційно викликають підвищений інтерес у автовикрадачів. Різновидів сигналізацій на сучасному ринку представлено безліч, і майже всі з них можна підключити без сторонньої допомоги.

Як встановити сигналізацію правильно: покрокова інструкція.С технічної точки зору обладнати на своєму автомобілі сигналізацію не так і складно. Для цього вам буде потрібно набір звичайнісіньких інструментів, включаючи дриль і кілька сверл.Чтоби встановити сигналізацію самостійно, насамперед необхідно врізати в двері машини нові замки. Для цього буде потрібно звичайна дриль і два свердла. Одне з них повинно бути під саморізи; друге - діаметром 9-10 мм для свердління спеціального отвору в торці дверцят. Як тільки врізка замків буде завершена, можна приступати до прокладання проводки сигналізації. Від її центрального блоку до акумулятора необхідно простягнути відразу п'ять двожильних проводів. При цьому два з них будуть забезпечувати харчування сигналізації, один - звук її сирени. Третій провід необхідно під'єднати до датчика капота.После цього потрібно встановити сигнализационную сирену на саморізи. Одночасно з цим необхідно встановити і підключити кінцевик, а також кінцевик капота. Центральний блок сигналізації монтується в торпедо або в просторі під лівою ногою водія. На завершення монтажу необхідно підключити габаритні або аварійні вогні - в темний час доби вони допоможуть впізнати вашу машину при спрацьовуванні сигналізації. Найкраще це зробити за допомогою кнопки включення габаритних вогнів. Ось, власне, і все - для роботи сигналізації залишається тільки підключити її живлення.

Як встановити сигналізацію самостійно: останні поради

Як бачите, для людини з мінімальними знаннями в техніці і влаштуванні автомобілів монтаж сигналізації не представляє особливих труднощів. Проте, щоб встановити сигналізацію правильно, потрібно дотримуватися деяких нехитрі прищепила техніки безпеки. Зокрема, всі з'єднання проводів необхідно ретельно обмотати ізоляційною стрічкою, а електричні замки обов'язково слід загерметизувати із зовнішнього боку. Для цих цілей підійде будь герметик середньої цінової категорії.