Як пити каву.

Уже давно доведено, що чашка свежезаваренного кави вранці не тільки корисна, а й здатна додати бадьорості і підвищити настрій на цілий день. Натуральний мелений кави в помірних кількостях знижує ризик виникнення серцево-судинних і деяких видів ракових захворювань. Для того щоб повною мірою насолодитися цим напоєм, пити кави потрібно не кваплячись, адже це справжній ритуал.
Інструкція
1
Найбільш смачний кави , зварений в невеликій металевій або керамічній турці. Його п'ють з невеликих чашок, обьем яких не перевищує 100 мл. Якщо п'ють кави по-турецьки, то після кожного ковтка, кави запивають свіжою крижаної води, що дозволяє повніше розкрити смак і аромат цього напою. Кава по-східному можна запити підкисленою лимоном водою вже в кінці процесу, для того, щоб прополоскати порожнину рота від нерозчинних частинок кави .
2
При подачі кави в джезві або турці, коли він зварений з пінкою, спочатку по чашкам спеціальної ложечкою розкладається пінка, і тільки потім акуратно розливається кави . Якщо кави передбачається солодкий, то цукор додають безпосередньо при варінні.
3
Кава з коньяком або лікером краще не змішувати при варінні. Їх подають в окремих невеликих чарочка і запивають невеликими ковтками.
4
Кава зі збитими вершками прийнято пити через трубочку або з чашки маленькими ковтками. За бажанням до кави вершки і молоко можуть бути подані окремо, при цьому їх наливають підігрітими до спеціального молочник і підливають в напій після того, як він був розлив по чашках.
5
В жаркий день можна випити кави з льодом. Для цього також користуються соломинкою, а не встиг розтанути лід залишають в чашці.
6
Кава-гляссе подають у високих келихах, тому пити його зручно через трубочку. Якщо морозиво ще не розтануло, то можна скористатися ложкою.
7
Капучино і еспрессо п'ють, періодично помішуючи пінку ложечкою або через соломинку, щоб на верхній губі не утворювалися «вуса».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1kvLZGB7gQw