Як прибрати тему.

Деякі браузери дозволяють змінити свій інтерфейс за допомогою тем оформлення, які можна завантажити в інтернеті. Але іноді, після установки нової теми, хочеться відразу від неї позбутися, і щоб не засмічувати свій браузер непотрібними доповненнями, тему можна легко видалити.
Інструкція
1
У браузері Opera управління темами відбувається з діалогового вікна «Оформлення», яке, можна викликати однойменною командою, натиснувши кнопку «Меню» в лівому верхньому кутку головного вікна браузера. Щоб прибрати будь-яку з встановлених тим, достатньо її вибрати, і натиснути кнопку «Видалити». Обрана тема буде видалена.
2
У браузері Mozilla Firefox прибрати тему можна вибравши меню Firefox, а потім відкривши розділ «Додатки» на вкладці «Зовнішній вигляд». Виберіть непотрібну тему і натисніть кнопку «Видалити». Тема буде видалена з браузера.
3
У браузері Google Chrome установка тим виробляється з розділу меню «Параметри» - «Особисті матеріали». Щоб прибрати існуючу тему , натисніть кнопку «Відновити тему за замовчуванням». Стара тема буде видалена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7m9UXI4oVHc
Соціальні мережі мають величезну популярність на сьогоднішній день. Лише одиниці не зареєстровані «вконтакте». Але зараз не про це, а про те як видалити музику з «контакту».
Інструкція
1
Запустіть комп'ютер. Після того, як комп'ютер включений, лівої кнопкою миші клацніть по ярлику «інтернет» і підключіться до «всесвітньої павутини». Як тільки з'єднання з сервером встановиться, запустіть браузер, клацнувши по ярлику лівою кнопкою миші.
2
В пошуковику введіть назву цікавить сайта, а саме http://vkontakte.ru/або просто клацніть на дану посилання і у вас автоматично відкриється цей сайт. У вікнах «E-mail/логін» і «пароль» введіть свої дані. Опинившись на своїй сторінці, за умови, що пароль і логін були введені правильно, зайдіть у свої аудіозаписи.
3
Перед вами відкрилося вікно, де представлений весь перелік ваших пісень і треків. Виберіть запис, який ви збираєтеся видалити. Після того, як вибір зроблений, натисніть на посилання «редагування» на верхній панелі вікна аудіозаписів. Для цього клацніть лівою кнопкою миші на кнопку «редагування». Якщо до цього зліва від аудіозаписи був значок для відтворення, а праворуч представлена інформація про час, який вона йде, то зараз під кожною аудіозаписом з'явиться кнопка «видалення». Ще раз прослухайте аудіозапис, щоб точно переконатися в тому, що ви хочете її видалити. Якщо ви все ж вирішили це зробити, то лівою кнопкою миші натисніть на лінк «видалення» і аудіозапис віддалиться
4
Якщо ви все ж передумали видаляти аудіозапис, то її ще можна буде відновити, за умови, що ви не оновлювали сторінку. Для цього просто клацніть лівою кнопкою миші по кнопці «відновити» в тому місці, де була віддалена аудіозапис. Аудіозапис знову відновлена.
5
Але якщо після видалення ви оновлювали сторінку, то і в цьому випадку є можливість її відновити. Для цього на верхній панелі знайдіть посилання «пошук» і лівою кнопкою миші натисніть на неї, щоб запустити. У порожній рядку, де написано «пошук» введіть назву аудіозаписи, яку ви хотіли б додати. Потім лівою кнопкою миші натисніть на кнопку «пошук». Відкриється вікно з аудіозаписами, де ви зможете знайти віддалену аудіозапис і додати до себе в аудіозапісі.Чтоби додати аудіозапис, клацніть на значок "+" праворуч від неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MOSeq4Xcs2M