Як скопіювати жорсткий диск.

Жорсткий диск , встановлений в комп'ютер під час купівлі, дуже скоро переповнюється і вимагає заміни на більший. Після установки нового диск а виникає проблема перенесення даних, яку можна вирішити за допомогою додаткового пристрою.
Інструкція
1
Отже, перед вами стоїть комп'ютер або ноутбук з встановленим новим жорстким диск ом, а старий диск , цілком придатний до роботи, але не актуальний через невеликий обсягу, лежить поруч. Щоб скопіювати інформацію, вам потрібно зовнішній корпус для HDD - пристрій, що дозволяє використовувати жорсткий диск як зовнішній USB накопичувач.
2
Щоб не вникати в конструктивні особливості моделі вашого жорсткого диск а, візьміть його з собою в комп'ютерний магазин і попросіть підібрати вам для нього зовнішній корпус. Якщо у вас жорсткий диск від ноутбука, то вартість зовнішнього корпусу становитиме 200 - 300 р., А якщо вам потрібен корпус для жорсткого диск а від стаціонарного комп'ютера, то вам доведеться витратити від 700 до 1500 р.
3
Після того, як корпус буде куплений, можна вставляти в нього диск і підключати до комп'ютера через USB кабель, яким комплектується зовнішній корпус. Операційна система вашого комп'ютера визначить жорсткий диск як USB пристрій, а вам будуть доступні всі записані на нього дані. Тепер можна приступати до копіювання інформації на новий диск . Після того, як вся інформація буде скопійована, старий жорсткий диск можна відформатувати і використовувати як додаткове місце для зберігання файлів.