Як зробити рухому картинку. Як зробити рухому фотографію.

З виходом версії CS популярного графічного редактора Photoshop, в пакет програмного забезпечення від Adobe стало входити додаток Image Ready, яке, крім інших корисних функцій, дозволяє створювати рухомі зображення чи анімацію.
Інструкція
1
Щоб зробити рухому картинку , вам знадобиться кілька зображень, незначно відрізняються один від одного, і фіксують рух в різні моменти. Для прикладу, візьмемо кілька кадрів з культового фільму.
2
Створіть нову папку і помістіть в неї кілька картинок. Тепер пронумеруйте їх згідно порядку відтворення на екрані. Все картинки обов'язково повинні бути однакового розміру!
3
Відкрийте програму Image Ready і виберіть в меню File команду Import - Folder and frames. Знайдіть приготовлену папку з картинками і натисніть OK.
4
Перед вами відкриється панель управління кадрами і вікно перегляду.
5
За замовчуванням швидкість затримки кожного кадру становить 0 сек. Клацніть на кнопку Play/Stop, щоб подивитися запропонований за умовчанням варіант руху кадрів. Якщо швидкість вас не влаштовує, ви можете клацнути на кадрі і виставити для кожного з них свою швидкість затримки.
6
Тепер можна зберегти отриманий результат одним файлом. Для цього відкрийте меню File - Save Optimized As, і збережіть рухому картинку в форматі GIF на своєму комп'ютері.