Як спаяти дроти.

Застосування пайки для з'єднання проводів дозволяє домогтися найбільш якісного контакту, ніж будь-які клемні з'єднання або скрутки. Якщо під рукою є паяльник, то припаяти дроти не важко, але що робити, якщо він зламався або вимкнено електрику?
Вам знадобиться
  • М'який припій, запальничка або сірники.
Інструкція
1
Поради народних умільців завжди допоможуть знайти вихід із самої скрутній ситуації, не дозволяючи обставинам взяти верх над необхідністю, тому якщо вам терміново потрібно з'єднати дроти за допомогою пайки, а паяльника немає або їм не можна скористатися - не впадайте у відчай, а візьміть в руки припой і запальничку.
2
Очистіть ізоляцію, оголивши жили проводів, і скрутіть їх між собою. Тепер обмотайте скрутку припоем, який повинен бути м'яким і мати всередині стержня каніфольну жилу. Підігрійте запальничкою або сірниками вийшло з'єднання і дочекайтеся моменту, коли припой почне плавитися. На ваших очах з'єднання буде спаяно. Головне - не допускати сильного перегріву, інакше припой потече і доведеться все повторювати заново.
3
Тепер потрібно дати приспіваю охолонути, а потім гарненько заізолювати вийшло з'єднання за допомогою ізоляційної стрічки. Описаний метод пайки нічим не поступається класичному способу із застосуванням електричного паяльника.
Корисна порада
Якщо вам потрібно виконати пайку великої кількості з'єднань, використовуйте для нагрівання припою свічку.