Як бігати швидше.

Багато з тих, хто займається неспішним бігом для підтримки здорового способу життя, думають, що бігати швидко вони не здатні, бо не складені як бігуни-професіонали. Насправді, бігати швидше може кожен. І для цього, як правило, потрібно всього лише злегка змінити техніку бігу.
Вам знадобиться
  • Бажання бігати швидше
  • Тренування
Інструкція
1
Щоб бігати швидше, замислюйтесь про те, як часто ваші ступні торкаються землі під час бігу. Постарайтеся поступово збільшувати частоту цих ударів. Олімпійські бігуни в середньому торкаються землі близько 90 разів на хвилину, для любителів - 80 ударів - солідний показник. Порахуйте як інтенсивний ваш біг і спробуйте поступово збільшувати кількість кроків на хвилину. Це допоможе вам бігати значно швидше.
2
Під час бігу відштовхуйтесь від землі великим пальцем. Це направить ваше тіло вперед і дозволить постійно прискоряться без зайвих енерговитрат - просто пам'ятайте про великих пальцях!
3
Намагайтеся рухати руками під час бігу не поперек тіла, а максимально вперед. Звичні руху навхрест вносять дисбаланс в ваш біг, прагнення рівно вперед - дозволяє тримати рівновагу і допомагає руху.
4
Опустіть підборіддя. Коли ви біжите задерши голову, ваша шия теж відхилена назад, так само як і весь корпус. Ноги ж ваші рухаються в протилежну сторону. Опустіть голову, допоможіть тілу бігти швидше, направивши його по траєкторії руху ваших ніг.
5
Щоб бігати швидше, спробуйте урізноманітнити ваші аеробні навантаження вправами на прискорення. Підійде 200-метрова пробіжка з постійним збільшенням швидкості. Практикуйте це заняття кілька разів на тиждень. Воно теж піде на користь.