Як зарядити батарейки. Кака правильно вставляти батарейки в подзарядное.

Не обов'язково всякий раз, коли сідають батарейки , поспішати купувати нові. Набагато простіше одного разу витратити трохи більше грошей, і придбати акумулятори, які можна самостійно заряджати.
Інструкція
1
Для зарядки батарейок потрібно зарядний пристрій, який часто продається разом з двома - чотирма акумуляторами, тому, якщо ви купили такий комплект, половина проблеми вже вирішена. Якщо ж зарядного пристрою немає, то доведеться їм обзавестися.
2
Якщо ви прийняли рішення про покупку зарядного пристрою, заодно перевірте наявні у вас батарейки - не все можна заряджати. На перезаряджаються батарейках буде обов'язково написано Rechargeable і великими цифрами позначена їх ємність: 800, 1200, 1600, 2200, 2600 і т.д. Якщо на ваших батарейках таких позначень немає, і їх напругу не 1.2V, а 1.5V - будьте впевнені, що заряджати такі елементи живлення можна.
3
Після того, як батарейки і зарядний пристрій готові до роботи, вставте акумулятори в пристрій, строго дотримуючись полярності. Шукайте позначення плюса і мінуса і вставляйте елементи живлення відповідним чином. Як правило, щоб вставити батарейку, в зарядному пристрої потрібно відігнути «язичок», який утримуватиме акумулятор за допомогою пружини.
4
Переконавшись, що батарейки надійно закріплені в корпусі зарядного пристрою, вставте його в розетку. На більшості зарядок світлодіодні індикатори в цей момент загоряються червоним світлом, що означає початок процесу зарядки.
5
На всіх акумуляторах можна прочитати інформацію про те, скільки годин слід заряджати дані елементи живлення. Для батарейок різної ємності час зарядки може варіюватися від 12 до 24 ч. І більше. Крім того, деякі зарядні пристрої сигналізує про завершення процесу зарядки подачею звукового сигналу або зміною кольору індикаторів з червоного на зелений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VuD2bM2yMkE
Зверніть увагу
Типи "Батарейок". Зарядні пристрої акумуляторів, що забезпечують режим постійної напруги (потенціостатичні режим заряду) і комбінований заряд. Зарядні пристрої для свинцево-кислотних, літій-іонних і літій-полімерних акумуляторних батарей повинні здійснювати стабілізацію струму на першій стадії заряду і стабілізацію напруги живлення на другий.
Корисна порада
Ми пропонуємо Вам широкий асортимент елементів живлення, акумуляторів, алкалінових батарей, зарядних пристроїв для батарейок та інших товарів. На нашому сайті ви знайдете каталог наданих товарів, ціни і контактну інформацію. В даний час в нашому асортименті представлена продукція відомих світових брендів: КОСМОС, Daewoo, Duracell, Kodak, Panasonic, Ansmann, Sanyo, Sony, Enerdgayzer, Toshiba, Maxell, GP та інших.
У всіх електро шокер є вбудований акумулятор. Для зарядки підходить стандартна електромережа з напругою 220V. Також існують моделі електрошокерів, які можуть заряджатися і від прикурювача в машині.
Вам знадобиться
  • Електрошокер, розетка підведена до електромережі напругою 220V або зарядний пристрій.
Інструкція
1
Перевірте, розрядився чи електрошокер. Зазвичай, електрошокер зберігає накопичений заряд протягом півтора місяців. При повністю зарядженій батареї він здатний створити близько 200 зарядів. Регулярно, в середньому один раз в два тижні, перевіряйте, чи є ще струм в акумуляторі.
2
Для цього натисніть на ручку розрядника. Ознаками того, що електрошокер потрібно зарядити є слабка блискавка і неголосний звук. Не тримайте кнопку розрядника довше трьох секунд. Електрошокер може вийти з ладу.
3
Поставте електрошокер на зарядку. Залежно від комплектації або використовуйте зарядний пристрій для акумуляторів, або застроміть електрошокер в розетку.
4
Уважно стежте за часом. В середньому електрошокер заряджається 5-6 годин. Не рекомендується перевищувати час вказане в інструкції з експлуатації шокера. В цьому випадку він може вийти з ладу.
5
Слідкуйте за безпекою під час зарядки електрошокера. Ні в якому разі не натискайте на кнопку розрядника, якщо електрошокер застромлять в розетку. Якщо в квартирі є діти або тварини, то не залишайте заряджається шокер без нагляду.
6
Перевірте, зарядився чи електрошокер. Для цього натисніть на кнопку розрядника. Ознаками того, що електрошокер заряджений будуть яскрава і швидка блискавка розряду і гучний тріск.
Зверніть увагу
Якщо не заряджати електрошокер кілька місяців поспіль, то він вийде з ладу.
Корисна порада
При використанні електрошокера виділяється озон, тому при спробі перевірити, чи заряджений електрошокер, не лякайтеся запаху.