Як обрізати мелодію.

Останнім часом стають популярними онлайн-сервіси, що допомагають вирішувати завдання, з якими раніше справлялися тільки громіздкі програми, встановлені на комп'ютер. З деяких пір стало можливим обрізати звуковий файл прямо у вікні браузера.
Інструкція
1
Щоб не шукати, не викачувати і не встановлювати собі на комп'ютер різні програми для редагування музичних композицій, перейдіть на один із сайтів, що пропонує безкоштовні послуги з нарізці звукових файлів, де ви за кілька хвилин зможете отримати потрібний уривок. Скористатися таким сервісом можна за адресами www.mp3cut.ru або http://mp3cut.foxcom.su.
2
На сайті www.mp3cut.ru вам потрібно натиснути кнопку «Завантажити mp3» і вибрати свій файл. Дочекавшись повного завантаження файлу, можна прослухати мелодію , і встановити «повзунки» в потрібні місця, зазначивши початок і кінець потрібного фрагмента. Після цього залишиться тільки натиснути кнопку «Розрізати і викачати», і вам буде запропоновано вибрати місце на комп'ютері для збереження нового файлу.
3
За адресою http://mp3cut.foxcom.su/ви також зможете швидко і безкоштовно вирізати будь-який фрагмент з будь-якої мелодії або пісні. Натисніть кнопку «Завантажити» і виберіть свою музичну композицію. Дочекавшись завантаження, виділіть фрагмент, виставивши «повзунки», а потім натисніть кнопку «Обрізати». Вам буде запропоновано ввести ім'я нового файлу і зберегти його на комп'ютер.
Зверніть увагу
Обрізати музику на комп'ютері в кілька кроків можна за допомогою компактної і дуже зручною програми mp3DirectCut. Утиліта дозволить нам в лічені секунди обрізати будь-яку вподобану мелодію на дзвінок.
Корисна порада
Можна звичайно пошукати в інтернеті більш якісну копію, але що робити, якщо не знаєш як пісня чи мелодія називається і за якими ознаками в цьому випадку шукати. Все дуже просто, можна скористатися програмою для обрізки mp3.