Як встановити фари самостійно.

Ні для кого не секрет, що вартість послуг автомайстерень і офіційних автосервісів найчастіше є завищеною. Тому для дуже багатьох автолюбителів ремонт їх машин перетворюється на справжню катастрофу для сімейного бюджету, наслідки якої можуть відчуватися не один місяць. Між тим, цілий ряд робіт по ремонту автомобіля цілком під силу зробити і самому власнику машини, не вдаючись до допомоги фахівців.

Особливості автомобільних фарСуществует два основні різновиди автомобільних фар - звичайні і протитуманні. Протитуманні фари відрізняються від простих більш складною конструкцією і призначені спеціально для складних погодних умов. У народі вони більше відомі під назвою «противотуманки» .Протівотуманние фари характеризуються дуже чітко окресленої верхньої світловий кордоном. Вони дають широке і яскраве світлове пляма, яка здалеку помітно водіям зустрічних машин. При цьому світло "противотуманки" не засліплює сидячого за кермом людини. Саме завдяки цій особливості протитуманних фар їх дозволяється використовувати в денний час. Прийнято вважати, що це сприяє зниженню ймовірності виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Як встановити фари самостійно і не порушити закон

Щоб встановити фари самостійно і не порушити закон, потрібно пам'ятати, що на їх монтаж накладені деякі обмеження. Приміром, на звичайні легкові машини можна встановлювати тільки дві протитуманні фари. Їх рассеиватели повинні бути неодмінно жовтого або білого кольору. Розташовувати фари незалежно від їх типу необхідно симетрично по відношенню до поздовжньої осі. Площину бокового габариту повинна знаходитися на відстані не більше 400 мм і не менше 250 мм від рівня поверхні дорожнього покриття.

Як встановити фари правильно без допомоги фахівців

Щоб встановити фари правильно, їх скла повинні містити гумовий ущільнювач з прокладками. Монтувати їх слід трохи нижче рівня фар ближнього світла. При цьому встановлені фари ні в якому разі не повинні служити перешкодою іншої автомобільної оптиці. Наостанок зазначимо, що для установки автомобільних фар вам потрібно найпростіші інструменти, які є в домашній майстерні кожного господаря. Молоток, набір викруток та десяток шурупів - і ви можете приступати до роботи!