Як включити сплячий режим.

Сплячий режим дозволяє швидко відключити комп'ютер і при цьому зберегти всі відкриті додатки. Для користувачів ноутбуків використання сплячого режим а найбільш актуально, тому що дозволяє не витрачати час роботи батареї в автономному режим е при звичайному включенні і виключенні комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб включити сплячий режим на комп'ютері з встановленою операційною системою Windows XP або більш ранньої, клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть в контекстному меню команду «Властивості». Перейдіть на вкладку «Заставка» і натисніть кнопку «Харчування». Відкрийте вкладку «Сплячий режим » і встановіть прапорець для команди «Дозволити використання сплячого режим а». Натисніть кнопку «ОК».
2
На вкладці «Додатково» ви можете налаштувати кнопки, які слід використовувати для активації сплячого режим а. Для портативного комп'ютера можна налаштувати перехід в сплячий режим при закритті кришки ноутбука.
3
В операційних системах Vista і 7 не потрібне спеціальне включення сплячого режим а. Потрібно тільки налаштувати дії кнопок харчування для переходу в сплячий режим . Щоб зробити це, клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Персоналізація». Виберіть пункт меню «Заставка» і клацніть на активному посиланню «Змінити параметри електроживлення». В меню зліва виберіть пункт «дії кнопок харчування", де ви зможете виконати всі необхідні настройки.
Якщо ви тільки почали освоювати персональний комп'ютер, ви, можливо, не знаєте, що не обов'язково повністю вимикати комп'ютер, щоб економити електроенергію, коли вам потрібно надовго від нього відійти. Для цього існує сплячий (або режиму) режим .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Виключення комп'ютера - елементарний основний навик в роботі з ним. Коли ви перестаєте працювати на компютері, ви його вимикаєте. Але якщо вам необхідно відійти від комп'ютера на тривалий проміжок часу, і потім швидко відновити його роботу, слід перевести його в сплячий режим . Для цього натисніть кнопку "Пуск", потім "Вимкнення".
2
В випав меню ви побачите три кнопки - "Перезавантаження", "Вимкнення" і "Режим режим ". Само собою, вам слід натиснути на кнопку "Режим режим ". Індикатор живлення (зелена лампочка на системному блоці) почне блимати, і щоб увійти швидко назад в Windows, вам просто треба натиснути на кнопку запуску комп'ютера.
Корисна порада
Режим сну дозволяє економити електроенергію.