Як намалювати голуба.

Ось уже кілька тисячоліть в містах і селах, мегаполісах і селах, поряд з людиною живуть голуби. Природно, цей птах стала невід'ємною частиною культури багатьох народів. Голуб - птах невибаглива, в її щоденний раціон входить корм, який дає йому людина: хлібні крихти, різні зерна, насіння. Не гидують голуби і харчовими відходами. Живуть ці птахи великими зграями на дахах будинків, в різних спорудах і спорудах. Міський житель день у день зустрічає голубів у дворі свого будинку, на алеях парку, на автобусних зупинках. Тому намалювати голуба по пам'яті зможе кожна людина.
Інструкція
1
Спершу потрібно намалювати голову птиці. Вона у голуба невелика, овальної форми.
2
Тулуб голуба щільне. За розмірами воно набагато більше голови. На малюнку тулуб необхідно зобразити у вигляді великого овалу, розташованого нижче і лівіше голови птиці.
3
Тепер голову і тулуб голуба необхідно з'єднати двома прямими лініями. Шия птахи коротка, зате рухлива. Вона дозволяє птахові спритно збирати корм, оглядатися по сторонах і чистити дзьобом пір'ячко спинки, грудки, крил, черевця і хвоста.
4
Від нижньої частини тулуба голуба слід намалювати його хвіст. Він середньої довжини.
5
Далі потрібно намітити лапки птаха за допомогою двох прямих коротеньких ліній.
6
На голові птиці слід намалювати маленький трикутний дзьобик.
7
На цьому етапі малювання голуба всі зайві олівцеві лінії необхідно стерти ластиком. Зараз же слід показати птахові крила. Точніше, одне крило, яке виступає на передній план. Крила грають в польоті голуба головну роль, адже при розмаху вони утворюють площину, підтримуючу птицю в повітрі.
8
Далі на лапках голуба потрібно намітити 4 пальчика - три спереду і один ззаду.
9
Тепер лапки голуба потрібно ретельно промальовувати - додати їм обсяг і додати короткі, але дуже сильні, кігті. Також зараз можна показати оперення на хвості птиці.
10
На крилах голуба також необхідно зобразити малюнок оперення.
11
Потім слід намалювати роздуте надклювье птиці, а у його заснування - маленькі кругленькі оченята. Малюнок голуба готовий.
12
Залишається його розфарбувати. Краще зробити це фарбами, щоб показати гарні плавні переливи в забарвленні птиці. Голуби бувають білими, сірими, чорними, строкатими і навіть рудими.