Як відключити залипання.

Функція « Залипання », яка доступна в будь-якій версії операційної системи Windows, дозволяє виконувати перетягування і здійснювати виділення, що не утримуючи кнопку миші. Включити і відключити цю опцію можна через Панель управління.
Інструкція
1
Більшість налаштувань всіх пристроїв системи виробляються за допомогою Панелі управління Windows, і настройки миші - не виняток.
2
Щоб включити або відключити функцію « Залипання кнопки миші», клацніть на кнопці «Пуск» в лівому нижньому куті екрану. Якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Vista або 7, то кнопка «Пуск» виглядатиме як круглий значок з емблемою Windows.
3
Відкривши меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Відкриється вікно з декількома категоріями. Виберіть «Принтери та інше обладнання», а потім «Миша». Якщо Панель управління представлена у вигляді численних значків, то слід відразу шукати розділ «Миша».
4
Тепер перейдіть на вкладку «Кнопки миші» в діалоговому вікні та зніміть прапорець «Включити залипання». Натисніть кнопку «ОК». Функція буде відключена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oHIWJMrBz2Q