Як правильно встановити магнітолу. якщо переплутати + - при підключенні магнітоли.

Конструкція більшості автомобільних магнітол має одні й ті ж особливості. Тому при їх підключенні можна зовсім не звертати жодної уваги на марку. Проте, монтаж магнітол має ряд своїх особливостей.

Головне - не переплутати полюса Дуже важливий момент в установці будь магнітоли - правильне підключення полюсів. Якщо ви з'єднаєте плюс магнітоли з плюсом прикурювача машини, а її мінус - з плюсом підсвічування прикурювача, то при вимкнених габаритах магнітола, звичайно ж, буде функціонувати. Однак при кожному включенні габаритних вогнів на підсвічуванні прикурювача утворюватиметься струм силою 12В. Одночасно з цим або ваша магнітола буде «замовкати», або буде автоматично згоряти запобіжник габаритів.

Як встановити магнітолу самостійно і швидко

На думку багатьох фахівців, найнадійніше підключати магнітолу до блоку запобіжників , а не до автомобільного прикурювача. Пояснюється це, насамперед, простотою монтажу, адже блок знаходиться в самому салоні автомобіля, а не під його капотом. До того ж, в ньому обов'язково є кілька вільних клем, які зручно використовувати для підключення. Щоб встановити магнітолу правильно, вам знадобляться два дроти. Один необхідно з'єднати з самою магнітолою, другий - з її корпусом, так званими санчатами. Як правило, для цих цілей в санчатах мається особливий гвинт. Ще один спосіб заснований на підключенні магнітоли до замку запалювання автомобіля. Для цього вам буде потрібно тестер, за допомогою якого необхідно знайти дріт з постійною силою струму 12 Вольт. Після цього акуратно підключайте до нього магнітолу.Помніте, що ні в якому разі не можна підключати магнітолу до стартерний проводу - це може привести до займання! Як правило, ізоляція стартерного проводу забарвлена в рожевий колір і помітно виділяється на загальному тлі. Переплутати його чим-небудь іншим неможливо.

Як встановити магнітолу правильно: проводимо перевірку

Фінальний етап підключення будь магнітоли - оцінка стану акумулятора автомобіля. Якщо встановити магнітолу самостійно можна і без специфічного обладнання, то для перевірки самопочуття акумулятора вам буде потрібно вольтметр. При нормальній роботі його напруга становить 14 Вольт при включеному двигуні і 12 Вольт при заглушеному. При цьому вольтметр не повинен фіксувати будь-яких стрибків напруги при виключенні або включенні габаритних вогнів. Не зайвим буде зробити виміри під час включення і виключення не тільки двигуна, але і самої автомагнітоли. Слідкуйте і за тим, щоб лампочка акумулятора не мигала при будь-яких маніпуляціях з вашої автомагнитолой.