Як оформити виставку.

Оформити виставку - значить організувати простір, в якому вона відбуватиметься таким чином, щоб художня суть виставляються об'єктів виявилася повною мірою.
Вам знадобиться
  • Приміщення, звуковий супровід, витрати на рекламу.
Інструкція
1
Знайдіть приміщення, в якому ви хочете організувати виставку . При підборі приміщення необхідно враховувати - його площа (в залежності від кількості виставлених об'єктів і кількості людей, яке ви очікуєте на виставку залучити), місце розташування (краще, якщо місце буде доступним, в ідеалі знайдіть галерею в центральній частині міста), репутацію (дізнайтеся, якого роду виставки проводяться в цій галереї зазвичай, вбудовується Чи ваш проект в концепцію цього місця?). Зазвичай з галереями легко домовитися про маленьку оренді, деякі й зовсім надають приміщення безкоштовно, в разі, якщо проект їм цікавий.
2
Займіться оформленням залу. Чітко визначте, як ви хочете розташувати виставляються об'єкти в залі. Об'єкти можуть бути розташовані за кольором, по темам, по техніці виконання, за хронологічним принципом і т.д. Як правило центральне місце надається найяскравішою роботі або найбільш значущою для самого автора.
3
Продумайте, яким буде відкриття виставки. Часто в вечір відкриття організовується якась подія: перегляд невеликого фільму (наприклад, інтерв'ю з автором), виступ музичного колективу або просто вступне слово авторів, кураторів і всіх зацікавлених.
Зверніть увагу
Все компоненти вашої виставки (самі роботи та елементи оформлення) повинні знаходитися в одному тематичному і стилістичному єдності. Тільки так ви досягнете цілісності і розкриєте художній сенс виставляються об'єктів.
Корисна порада
Обговоріть з автором, яке звуковий супровід підійшло б до його робіт. Музика посилить сприйняття глядачів і створить потрібну вам атмосферу. Щоб привернути увагу преси до події як мінімум за тиждень до відкриття розішліть в редакції газет і на телеканали прес-реліз, в якому коротко буде викладена концепція вашого заходу, інформація про автора і місці, де все відбуватиметься.