Як охолодити ноутбук.

Як і звичайний стаціонарний комп'ютер, ноутбук потребує хорошої вентиляції всередині корпусу, яка досягається за допомогою вбудованих кольорів і вентиляційних отворів в корпусі. Обмеживши доступ повітря до цих отворів, можна легко перегріти ноутбук , що призведе до його відключення.
Інструкція
1
Не треба дивуватися, якщо поклавши ноутбук поруч із собою в ліжко, через деякий час ви виявите, що він відключився сам собою - швидше за все процесор нагрівся до критичної температури і дав команду аварійного відключення системі . Таке може статися через недостатнє охолодження, оскільки вентиляційні отвори знаходяться, як правило, на дні корпусу ноутбук а, і якщо тривалий час вони перекриті, відбувається перегрів.
2
Як же повернути до життя ноутбук , вимкнений таким чином? Якщо на вулиці холодно, поставте його на підвіконня, злегка відкривши вікно, а якщо це сталося в жарку пору року, доведеться направити на ноутбук вентилятор. Якщо в приміщенні встановлено кондиціонер, потримайте ноутбук кілька хвилин під прохолодним повітрям. Крім того, можна взяти насос для підкачки шин або надувного матраца і продути вентиляційні отвори - так ви вирішите ще одну проблему, прибравши пил, яка теж може бути причиною швидкого нагрівання ноутбук а. У кожному разі, вже через кілька хвилин комп'ютер повернеться до робочого стану.
3
Щоб у майбутньому не займатися поверненням до життя перегрітого ноутбук а, дотримуйтесь простих правил користування ноутбук ом: чи не кладіть його надовго на поверхню, яка закриває доступ до вентиляції і не ставте ноутбук в обмеженому просторі приміщення з високою температурою повітря. Якщо ви часто користуєтеся ноутбук ом в ліжку, купите спеціальну підставку з пасивною або активною вентиляцією, яка не дозволить комп'ютеру перегрітися. В крайньому випадку, скористайтеся будь дерев'яною дощечкою, щоб до дну ноутбук а завжди був доступ повітря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s73mtUJQBjA