Як намалювати мишку.

Мишка - улюблений персонаж безлічі дитячих казок і мультфільмів. Скласти веселу або навіть повчальну історію про мишку мама і тато можуть самі в затишній домашній обстановці. Природно, малюк при цьому не повинен залишатися осторонь. Дитині можна доручити малювання ілюстрацій до нової казці. Намалювати мишку зовсім не складно, тому карапуз легко впорається з важливим для нього завданням.
Інструкція
1
Спочатку на аркуші паперу необхідно намалювати фігуру, за своєю формою нагадує товстеньку морквину, кінчик якої спрямований вгору. Це буде Мишкіна голова.
2
Гострий кінець голови потрібно відокремити від основної її частини дугою. Таким чином, у мишки з'явиться носик. Також на голові слід зобразити круглий очей.
3
Від нижньої частини голови казкового персонажа потрібно намалювати невеликий завиток (основа тільця мишки).
4
Тепер на маківці голови мишки необхідно намалювати два круглих вушка.
5
Все мишки дуже люблять сир і часто потрапляють через це своєї пристрасті в різні незручні ситуації. Так от і на малюнку, зобразивши лапки мишки, можна вставити в них напівкруглий апетитний шматочок сиру.
6
Кругленький очей мишки можна зробити більш виразним і правдоподібним, намалювавши в ньому чорний зіницю. Крім цього, на даному етапі створення ілюстрації до домашньої казці, мишці слід додати бешкетну посмішку.
7
Малюнок мишки вже майже готовий. Зараз героїні необхідно додати ніжки.
8
Одна з головних відмінних особливостей мишки від інших казкових персонажів - це її довгий тонкий хвостик. Його-то і слід намалювати зараз.
9
Тепер малюнку мишки потрібно додати різні дрібні деталі: дірочки на сирі, пальчики на ногах, внутрішню частину вушка.
10
Казкова мишка готова. Залишається лише розфарбувати її всіма кольорами веселки.
Зверніть увагу
На аркуші паперу зобразите один великий овал і другий, рази в два менше, як би прикріплений до першого праворуч або ліворуч, залежно від того, як вам зручніше буде малювати мишку. На їх основі будемо зображати голову і тіло звірка. На кінчику мен
Корисна порада
Як малювати мишку олівцем. Крок перший. У центрі аркуша намітимо тулуб нашої сірої подружки. Все тіло у мишки покрито вовняний шубкою. Для того щоб її зобразити намалюємо лінії вздовж усього тіла, в тому числі і вздовж голови. Око нам потрібно зробити зовсім темним, чорним. На носику - безліч темних крапок.