Як замінити двірники.

« Двірники », або щітки склоочисників в автомобілі слід міняти, коли вони погано справляються зі своєю роботою, не очищаючи скло досить добре. Щоб замінити щітки склоочисників, потрібно купити щітки для вашої моделі автомобіля.
Інструкція
1
Якщо ви не впевнені, що обрані щітки підійдуть до вашого авто, перш ніж іти в магазин, виміряйте довжину «двірників» і ширину посадкового місця повідця склоочисника - не всі моделі щіток мають однакові розміри.
2
Вимірявши довжину щіток і ширину посадкового місця, підберіть в магазині підходящі «двірники». Майте на увазі, що класичні каркасні моделі коштують не дорого, але і служити будуть не довго. Краще купувати безкаркасні або комбіновані моделі щіток, термін служби і якість роботи яких, виправдовують свою високу вартість.
3
Повернувшись до машини з новими «двірниками», зніміть старі і відслужили своє щітки. У більшості випадків для цього потрібно відвести поводок склоочисника і потягнути щітку вниз. Якщо «двірник» не піддається, уважно огляньте місце його з'єднання з повідцем - можливо, ви знайдете засувку, відкривши яку, вдасться зняти щітку. Буває, що щітки не знімають через звичайну іржі. В цьому випадку потрібно обробити місця з'єднань рідиною WD-40 або будь-яким аналогом.
4
Після того, як старі щітки будуть зняті, дотримуючись інструкції на упаковці з новими «двірниками», акуратно встановіть нові щітки. Якщо ви встановлюєте каркасні щітки склоочисників з металевим корпусом, обробіть посадочне місце засобом проти утворення іржі, щоб наступна заміна не доставили неприємних моментів.