Як зробити мед. Як зробити добавки в мед.

Корисність бджолиного меду неможливо переоцінити. Здавна його використовували в лікувальних і косметичних цілях, а також просто тому, що він володіє прекрасним неповторним смаком. У домашніх умовах можна зварити мед або за допомогою різних добавок і бджолиного меду приготувати напої.
Інструкція
1
Одуванчіковий медПонадобітся: кульбабки - 200 шт., Лимон - 2 шт., Цукровий пісок - 1,5 кг.Цветкі помити, залити окропом і настояти добу. Отриману рідину віджати через марлю, додати лимонний сік і цукор. Варити, періодично помішуючи, до того, як мед загусне.
2
Кавуновий медАрбузную м'якоть віджати. Отриманий сік нагріти до кипіння і, не остуджуючи, процідити через кілька шарів марлі. Після цього варити, змінюючи силу вогню. При цьому потрібно не забувати знімати образующуюся пінку. Кавуновий мед виходить дуже густим і має коричневий колір.
3
Фруктовий напітокВ нагрітому соку розчинити мед і додати розчинені у воді дріжджі. Отриманий медок повинен настоятися пару днів. Після чого напій потрібно розлити по пляшках і поставити в прохолодне місце, до остаточної готовності, на 2-3 тижні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZL5GSMy_7c0
Корисна порада
Кавуни слід вибирати хороших, солодких сортів, ні в якому разі не використовувати зіпсовані, роздавлені або пошкоджені шкідниками. Сік для фруктового напою переважно вибирати натуральний