Як включити повний привід.

Багато водіїв і не здогадуються, який у автомобіля застосовується привід . Виявляється, не завжди повний привід означає, що автомобіль його використовує у всіх режимах руху.
Вам знадобиться
  • Кнопка (важіль) включення, шайба електронного регулювання, хаби на маточинах передніх коліс.
Інструкція
1
Якщо автомобіль має не автоматичний і не постійний повний привід , порядок включення його такий: зупиняти автомобіль з системою Part Time (це автомобілі Nissan Patrol і Jeep Wrangler).
2
Руками провертаємо хаби на маточинах передніх коліс. На лівому - за годинниковою стрілкою, на правому - проти. З цього моменту включено повний привід на автомобілі.
3
Починаємо рух, задіявши важіль коробки передач. Для збільшення прохідності, блокуємо міжосьовий диференціал з допомогою важеля роздавальної коробки передач.
4
Відключаємо передній привід після подолання складної ділянки. Для цього знову зупиняємо автомобіль і повертаємо хаби в початкове положення.
Зверніть увагу
Передній міст не має диференціала, тому їзда з повним приводом можлива тільки по-прямій.
Корисна порада
У багатьох позашляховиків існує можливість вибору режиму приводу залежно від дорожнього покриття - сніг, пісок, бруд і т.д. Активуючи цю функцію, автомобіль змінює алгоритм роботи педалі газу, коробки швидкостей і гальмівної системи.