Як навчитися правильно писати. російська граммматіка Як правильно навчиться писати.

Активний розвиток соціальних мереж і блогів наочно висвітлило проблему тотальної безграмотності російськомовних користувачів Інтернету, але, на щастя, дуже багато хто прагне навчитися писати російською правильно.
Інструкція
1
Поставивши собі мету навчитися правильно писати, не полінуйтеся заглянути в книжковий магазин і купити навчальний посібник з російської мови. Наприклад, буде непогано почати з книги, узагальнюючої всі правила, які вивчають в школі з 5 по 9 класи. В такому посібнику буде зібрано більшість найосновніших правил морфології, орфографії, синтаксису, пунктуації та інших розділів граматики російської мови. Ретельно пропрацювавши такий підручник, ви вирішите для себе багато питань правопису.
2
Якщо ви щодня проводите в Інтернеті годину-другу, буде корисно всякий раз, коли виникає сумнів у написанні того чи іншого слова або словосполучення, перевірити себе на довідково-інформаційному порталі порталі «ГРАМОТА.РУ» за адресою www.gramota .ru. На головній сторінці ви зможете перевірити слово відразу в декількох словниках російської мови, а в розділі «Довідка» задати відповідь фахівцям порталу, або знайти раніше поставлене запитання на цікаву для вас тему.
3
Набираючи текст в документах Word, в цілому, можна орієнтуватися на вбудовану перевірку орфографії і пунктуації, однак, слід знати, що офісний пакет Microsoft «знає» далеко не всі російські слова і правила. Тому, перевіряйте спірні слова і розділові знаки за допомогою словників або порталу «ГРАМОТА.РУ».