Як встановити змішувач у ванній. Як вибрати змішувач для ванни.

Якість води в наших водопроводах далеко не ідеально, водопровідні мережі зношені. При перебоях у водопостачанні, особливо у літній період, частинки механічних забруднень потрапляють в змішувач , що викликає його підвищений знос і подальшу поломку. Вихід один - його потрібно терміново поміняти.
Інструкція
1
Перш ніж іти в магазин, визначитеся, який саме змішувач для ванній вам потрібен. Сьогодні торгова мережа може запропонувати дуже багато різновидів. Вибір робіть за такими характеристиками: • Країна - виробник (Росія, Туреччина, Італія, Китай і т.д.). • Конструкція запірного пристрою: вентильний (дуже поширене донедавна), кульове (сучасне). • Матеріал, з якого виготовлений змішувач (найкращий - це латунь, проте в даний час поширені більш дешеві та легкі сплави). Зовні їх важко розрізнити, т.к. для захисту від корозії і додання змішувача «блискучого» зовнішнього вигляду, вони хромуються або нікелюється. • Місце установки (безпосередньо на ванні або на стіні). Від того, в якому місці буде встановлений змішувач , залежить форма і способи його кріплення. • Розмір і форма виливу. Якщо змішувач призначений для ванни і раковини, розташовані поруч, вибирається довгий вилив. Якщо тільки для ванній - короткий.
2
Змішувач, встановлений на ванні, закріплюється за допомогою гайок, які входять в його комплектацію. Вони приєднуються до гарячого і холодного водопроводу за допомогою гнучких шлангів.
3
Для установки змішувача на стіну насамперед потрібно встановити 2 ексцентриситету («бочонок» з різьбленням, що з двох половинок, які зміщені відносно один одного). Один кінець «барильця» вкручується в гайку водопроводу з гарячою водою, яка знаходиться в стіні. Попередньо треба покласти на різьбу кілька витків ущільнювальної стрічки. Потім точно так же вкручується другий «бочонок» в водопровід з холодною водою. Повертаючи «барила» навколо осі, необхідно домогтися такого їхнього становища, при якому міжосьова відстань між ними відповідало б міжосьовому відстані між отворами накидних гайок змішувача.
4
Змішувач до «барила» кріпиться накидними гайками. На завершення встановлюється кронштейн для душової лійки на зручній для вас висоті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_6O8Cn_yiA
Корисна порада
1. При установці змішувача бажано користуватися інструментом з ізольованою робочою поверхнею, щоб не пошкодити нікельовану або хромовану поверхню смесітеля2. Зусилля затяжки гайок в місцях кріплення змішувача повинні бути незначні. Пам'ятайте, що необхідну герметичність створять прокладки, встановлені в цих місцях. Надмірне ж зусилля при затягуванні може привести до зламу гайок кріплення.