Як самостійно встановити карбюратор.

Карбюратор - одне з найважливіших пристроїв в автомобілі. Саме від стану карбюратора в чому залежить робота транспортного засобу. Невипадково карбюратор називають «другим серцем» машини після двигуна внутрішнього згоряння.

Значення карбюратора для автомобіляКарбюратор грає ключову роль у постачанні двигуна внутрішнього згоряння паливом. Його пряме призначення - створення та подача горючої суміші, а також змішування бензину і повітря. Таким чином, якщо карбюратор виходить з ладу, двигун автомобіля залишається без постачання пальним і просто-напросто не може рухатися.

Встановити карбюратор правильно під силу кожному!

Всі фахівці-автомеханіки добре знають , що самостійно встановити карбюратор можна виключно на холодному, певний час непрацюючому двигуні. Але перед початком монтажу вам необхідно переконатися, що карбюратор з'єднаний з впускним трубопроводом максимально чисто. На всякий випадок не буде зайвим і відрегулювати привід управління карбюратором.После цього потрібно перевірити, чи надійно прикріплений корпус повітряного фільтра безпосередньо до самого пристрою карбюрації. Його гайки повинні бути прикручені настільки щільно, наскільки можливо. Якщо герметичність і справність карбюратора не викликають у вас підозр, можна приступати до його монтажу.

Встановити карбюратор самостійно без допомоги автомеханіків

Якщо в отворі впускного трубопроводу карбюратора є заглушка, обов'язково її дістаньте! В іншому випадку він може дуже швидко вийти з ладу. Наступний етап установки - приєднання до карбюратора так званої зворотної пружини і спеціального троса сектора управління. Ні в якому разі не забудьте про електромагнітні проводах кінцевого вимикача економайзера холостого ходу і електромагнітному запорном клапані. Якщо ви змогли їх приєднати, значить, встановити карбюратор правильно вам вдалося практично на 90 відсотків. На завершення установки приєднаєте до карбюратора гофрований шланг. Це набагато легше зробити, якщо трохи послабити хомут. Після цього вам залишиться тільки встановити терморегулятор. Ось, власне, і все - монтаж карбюратора завершений. Але після цього вам обов'язково необхідно кілька разів завести машину і перевірити, чи нормально він функціонує. Якщо ви помічаєте якісь проблеми, зніміть карбюратор і спробуйте встановити його ще раз.