Як позбутися від катишек на одязі.

Дуже прикро бачити, коли кохана і ще нова річ після прання раптом покривається шаром дрібних катишков. Річ в такому стані вже виглядає неохайно і повністю втрачає вигляд. Не поспішайте розлучатися з річчю або закидати її на полицю з «дачними одежинками». Ви можете повернути їй свіжий вигляд за допомогою деяких пристосувань і прийомів.
Вам знадобиться
  • • Широкий канцелярський скотч;
  • • валик зі знімними насадками;
  • • щітка для зняття кошлатання;
  • • бритва;
  • • машинка для видалення катишків.
Інструкція
1
Щоб позбутися від невеликих катишков ворсу на в'язаному виробі, візьміть простий широкий канцелярський скотч. Намотайте трохи скотча прямо на долоню і прикладіть декілька разів до місць освіти катишков.Для цих цілей можна також купити в господарському магазині спеціальний валик зі змінними липкими насадками. Такий спосіб видалення катишків підходить тільки для тих речей, на яких катишки легко відстають від ткані.Для зняття більш щільних катишков з одягу можна купити спеціальну щітку. У неї шорстка роликовая поверхню, яка дозволяє легко зчищати катишки. Тільки стежте, щоб при використанні такої щітки на поверхні одягу не утворювався зайвий ворс. Він може сприяти подальшому утворенню катишків.
2
Допомогти позбутися катишков на одязі вам може звичайний бритва. Можете скористатися звичайним одноразовим пластмасовим верстатом. Верстат візьміть новий, без задирок і слідів іржі. Цей спосіб вимагає обережності в застосуванні, т.к. при невмілому використанні може привести до пошкоджень речі. Перед тим як зняти з одягу катишки розкладіть її на твердій і рівній поверхні. Обережними рухами зверху вниз проведіть по виробу гострим верстатом по місцях освіти катишков. Намагайтеся при цьому зберігати постійний кут нахилу ручки верстата і не тисніть на неї, щоб не прорізати дірку в одязі.
3
Але вже якщо ви серйозно стурбовані повернути колишній вигляд декільком речам і стежити за їх станом надалі, то вам краще всього придбати спеціальну машинку для видалення катишків з одягу. Працює така машинка за принципом електробритви, вона «збриває» катишки якісно і швидко, не утворюючи при цьому зайвого ворсу. Вартість такого пристрою невелика і коливається в залежності від потужності, розмірів і виробника. Продаються ці машинки в магазинах електротоварів і в супермаркетах. Працює така машинка на звичайних батарейках, її завжди можна взяти з собою в дорогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sXJCiV8A7Ms
Зверніть увагу
Занадто часте видалення катишків може привести до того, що тканина виробу може потоншати і порватися.
Корисна порада
Щоб запобігти подальшому освіту катишков, суворо дотримуйтесь інструкції по догляду за виробом, зазначеної в символах на ярлику одягу. Під час прання намагайтеся додавати в воду для полоскання кондиціонер для білизни.