Як зробити google стартовою сторінкою. Зробити гугл стартовою.

Якщо ви часто користуєтеся сервісами Google, то встановіть сторінку www.google.ru як стартову у своєму браузері, і тоді всякий раз при включенні вам не потрібно буде вводити адресу або вибирати закладку.
Інструкція
1
Щоб зробити Google стартовою сторінкою в браузері Internet Explorer, відкрийте меню «Сервис», клацніть на рядку «Властивості оглядача» і введіть в поле «Домашня сторінка» адреса www.google.ru і натисніть "ОК".
2
Для браузера Google Chrome процедура установки буде наступною: клацніть на значку гайкового ключа в правому верхньому куті вікна браузера і виберіть пункт «Параметри». В поле «Головна сторінка» впишіть адресу www.google.ru і натисніть кнопку «ОК».
3
У браузері Opera встановити стартову сторінку можна через «Меню», вибравши розділ «Налаштування», а потім підрозділ «Загальні настройки». Введіть адресу www.google.ru в поле «Домашня» і натисніть «ОК».
4
Щоб встановити стартову сторінку в браузері Mozilla Firefox, клацніть на кнопці Firefox в лівому верхньому кутку вікна і виберіть пункт "Налаштування". На вкладці «Загальні» введіть адресу www.google.ru поле «Домашня сторінка» і натисніть «ОК».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PBKwCNCYOzg
Зверніть увагу
Установка Googlе стартовою сторінкою в Opera, Internet Explorer, Safari. Як google зробити стартовою сторінкою в цих браузерах? Для зміни стартової сторінки в Opera завантажуєте сторінку Googlе. Після цього натискаєте кнопку з ім'ям браузера і в пункті меню «Налаштування» потрібно вибрати «Загальні настройки». Ці дії можна замінити натисненням групи клавіш Ctrl + F12.
Початкова сторінка - це сторінка, яка відкривається у вікні браузера при кожному його запуску або при натисканні спеціальної кнопки «Home» або певного поєднання клавіш (наприклад, Alt-Home в Internet Explorer, Mozilla Firefox або Ctrl-пробіл в Opera ). Але далеко не завжди початкова сторінка корисна для користувача. Саме тому в кожному браузері передбачена функція зміни початкової сторінки. В кожному браузері зміна початкової сторінки виконується за певним алгоритмом.
Інструкція
1
Internet Explorer 4Сперва відкрийте меню «Вид», а потім виберіть «Властивості оглядача». В розділі «Домашня сторінка» введіть посилання потрібної сторінки в меню «Адреса» Натисніть «Ок», щоб зберегти зміни.
2
Internet Explorer 5В меню «Інструменти» потрібно вибрати пункт «Властивості оглядача». Далі у вкладці «Загальні» в рядку «Стартова сторінка» введіть адресу.
3
NetscapeДля початку відкрийте меню «Правка» і виберіть пункт «Налаштування» - «Навігатор». В блоці «При запуску Навігатора відкривати» зі списку виберіть пункт «Початкова сторінка». В поле адресу необхідно ввести посилання на сайт.
4
Mozilla FirefoxДля того щоб змінити початкову сторінку , вам потрібно зайти в «Інструменти» - «Налаштування» - «Основні». Після цього в абзаці «Запуск» виберіть «Показати домашню сторінку » і введіть інтернет-адресу.
5
OperaВ даному браузері потрібно зайти в меню "Інструменти" і вибрати "Налаштування". У новому вікні відкрийте розділ «Основні» і в пункті «При запуску» вкажіть «Запуск з домашньої сторінки».
6
Google ChromeЕслі ви користуєтеся браузером Google Chrome, то вам слід відкрити меню «Інструменти» і вибрати вкладку «Основні». Далі відзначте галочкою «Відкрити цю сторінку » і введіть адресу.