Як встановити унітаз самостійно. встановити самостійно унітаз.

В монтуванні цієї незамінної частини інтер'єру немає нічого надскладного, і якщо ви не звикли викликати майстра для виконання подібних робіт, прочитайте поради, як встановити унітаз самостійно, і зробіть це.
Інструкція
1
Одне з головних правил, яке необхідно дотримати, виконуючи роботу - унітаз повинен встановлюватися на 50-100 мм вище зливного отвору каналізаційної труби. В іншому випадку вода буде погано йти, створюючи неприємності. Тому перед установкою унітаз а, найчастіше доводиться піднімати рівень підлоги, який в підсумку повинен бути ще й ідеально рівним.
2
Якщо підлога відповідає висунутим вимогам, почніть встановлювати унітаз з перекриття подачі холодної води, якщо для його водопостачання не передбачений окремий висновок. Поставте унітаз на потрібне місце і за допомогою олівця або маркера відзначте місця кріплення. Посуньте його і просвердлите потрібні отвори.
3
Одягніть на вихідний отвір унітаз а гнучку трубу і, поставивши його на місце, підключіть до зливного отвору каналізаційного стояка. Закріпіть його на підлозі, укрутивши болти в раніше приготовлені отвори. За допомогою гнучкого шланга з'єднайте зливний бачок з подачею холодної води. Відкрийте вентиль і повірте роботу бачка після його наповнення. Переконайтеся, що в місцях з'єднань відсутній текти. Виходить, що встановити унітаз самостійно не так вже й складно.
Корисна порада
Використовуйте в роботі санітарний силіконовий герметик і стрічку ФУМ для надійності різьбових з'єднань.