Як намалювати папугу.

Папуга - це не тільки яскрава екзотична птах, а й домашній улюбленець багатьох сучасних сімей. Життєрадісна пташка може допомогти людині відволіктися від повсякденних турбот і на час забути про деякі труднощі. Крім того, папуга - птах досить-таки невибаглива, тому зміст її в домашніх умовах не викличе особливих складнощів і проблем. Обожнюють папужок маленькі дітки, які намагаються навчити своїх вихованців розмовляти, грають з ними і вчать різним командам. Хлопчики та дівчатка часто зображують пернатих улюбленців на своїх малюнках, адже намалювати папугу зовсім нескладно.
Інструкція
1
Для початку на аркуші паперу необхідно намалювати дві невеликі кола. Верхня повинна вийти трохи менше за розміром, ніж нижня.
2
Ці окружності потрібно з'єднати двома вигнутими лініями. Таким чином, у майбутнього папугу з'являться голова, шия і тулуб.
3
Тепер пташці слід намалювати великий дзьоб. Точніше, його верхню частину. Зараз же необхідно провести коротку лінію, яка позначить потилицю папугу .
4
Далі потрібно намалювати дві лапки і нижню частину дзьоба пернатого улюбленця.
5
У верхній частині голови птиці слід показати овальний очей.
6
На задній частині голови папугу потрібно намалювати грайливий чубок. А на дзьобі пташки - маленький овал (ніздрю).
7
Тепер прийшов час намалювати папузі крила. Одне з них на малюнку видно повністю, а інше, уходящее за спину птиці, лише частково.
8
Лапки папугу необхідно роздвоїти, показавши тим самим пальчики на них. На цьому ж етапі малювання папугу необхідно додати пташці хвіст, що складається з декількох довгих пір'я.
9
Далі все олівцеві лінії слід стерти ластиком. На тулуб і крилах папугу , за допомогою хвилястих ліній, потрібно показати оперення птиці. Крім цього, лапкам папугу можна додати скуйовджена, намалювавши на них кілька трикутних ліній.
10
Найцікавіший етап малювання папугу - це його розфарбовування. Ось тут-то і можна проявити все багатство і безмежність своєї фантазії. Найяскравіші, найнесподіваніші кольору знадобляться для розфарбовування пернатого вихованця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GYIK4CfYrH0
Зверніть увагу
Цей урок допоможе Вам легко і швидко намалювати чудесного мультяшного папугу! Слідуючи докладним покроковим інструкціям на картинці, створення намальованого папуги не складе ніяких труднощів. 1.Начінаем малювати папугу з круга. У правій частині кола прорісовуем плавну гнучку лінію, як показано на 1-му малюнку.
Корисна порада
Для уроку вам знадобитися чиста біла папір і добре заточений простий олівець. Ну і само собою акуратна і чиста Стерк з часом потрібним циркулем для малювання кіл на аркуші. Давайте приступимо до першого кроку уроку як намалювати папугу олівцем! Крок 1: Почнемо як завжди при малюванні з форм і легкого скетчу.